Mehmet Demirkol: "Fenerbahçe düşse çıkamaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
demirkol-35456.jpg

2 hafta önce skordan bağımsız olarak Ankaragücü karşısında oynanan oyun tüm hatalarına rağmen övgüye değerdi. Dün izlediğimiz ise üzülerek söylüyorum ‘düşse çıkamaz’. Fenerbahçe’nin bir sonraki maç değil, 5 dakika sonra ne oynayacağı belli değil. Dün Soldado’nun yokluğunda topu önde tutamayıp, Valbuena ve Tolgay’ın top kayıpları sürekli olarak gelince hiçbir şey oynayamadılar. Alanya’nın hızlı ve efektif geçiş oyunu tarihi bir hezimeti getirebilirdi.​

Goztepe en azindan Akhisar'i ve Bursa da Kasimpasayi filan yenseydi olurdu. Hatta ben Erzurum Trabzondan puan alir diyordum. Bu arada fenerin 1 puanlari hakikaten degerli hale geldi. Hakemlerden bagimsiz Kasimpasa Bursa bjk Galatasaray'dan aldiklari 1'er puanla ligde kalacaklar. Bizim adimiza tarihi bir firsat kacti

Normalde düşerlerdi şu performans ile ama Fenerin altındaki takımlar o kadar berbat ki düşmeleri pek mümkün gözükmüyor malesef.

sent via GSC

Üst Alt