Mehmet Demirkol: "Hiç düşünmeden Fatih Terim'e gideceksin" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Demirkol: "Hiç düşünmeden Fatih Terim'e gideceksin"

2QRY8p_s1kKWBJgJiZErKQ.jpg

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayımlanan Transfer Günlüğü programında açıklamalarda bulundu.

Mehmet Demirkol:
"Tudor, bana çok takıntıları olan bir adam gibi geliyor. Tudor'u Karabük'te iken beğeniyordum ve üzerine de koyabileceğini düşünüyordum ama bu geçen zaman çok da öyle olmadığını gösterdi."

Mehmet Demirkol:
"Hiç düşünmeden Fatih Terim'e gideceksin. Yönetimin içinde, Fatih Terim gelirse Florya'ya giremeyecek bir grup var. Bunu biliyorlar. Bu yüzden de Terim'in gelmesini istemiyorlar."

O Terim´i istemeyen gurup, yine sorun cikarmak disinda, hic bir sey yapmaz. Ve bu grubun icinde üstelik, Baskan´in maddi ve manevi kuyruk bagi olan kardesi de var, deniliyor. Belki bir sene basarili bir sekilde öyle, yada böyle yürür, ancak sonrasinda bu özbek yönetimi temizlenmesi gerekir, ve takim olarak Terim ile calismak isteyen bir yönetim gelmelidir.

O yüzden bu haberlerden sonra zor görüyorum.

kapalı kapılar ardında milli takımla 5+2 sözleşme yaparken düşünecektiniz . senin yüzünden 21 gün yedim yine ceza yemek istemiyorum .
defol git bizden uzak ol !
kaliteli kadro kuruluyor tudor her ne kadar yetersiz de olsa senin gibi taktik teknik bilmez biri de değil.
bam bam bam deme adama gülerler .

kapalı kapılar ardında milli takımla 5+2 sözleşme yaparken düşünecektiniz . senin yüzünden 21 gün yedim yine ceza yemek istemiyorum .
kaliteli kadro kuruluyor tudor her ne kadar yetersiz de olsa senin gibi taktik teknik bilmez biri de değil.
Ne dedin sen şimdi yaw
Cb nin araya girip bu ülkede olmayacak şey yok. O zamanlar öyle de oldu.
Bugün Şenol Güneş kestirip attiramadi Cb ismi geçince.
Seve seve geleceksin o göreve başka çaren yok.
Bide Aysal in bariz hataları vardı o dönem.

GSCimbom Mobile App

Ne dedin sen şimdi yaw
Cb nin araya girip bu ülkede olmayacak şey yok. O zamanlar öyle de oldu.
Bugün Şenol Güneş kestirip attiramadi Cb ismi geçince.
Seve seve geleceksin o göreve başka çaren yok.
Bide Aysal in bariz hataları vardı o dönem.

GSCimbom Mobile App

cb konusunda haklısın ama bu ülkede bir zahmet futbola da el atmasın .
kaldı ki aysal büyük tepkiler uğruna şampiyon hocayı kovdu o dönem büyük yankı uyandırmıştı.
siyaseti geçtim terim ne verebilir bu takıma ?
milli takım performansı ortada.

cb konusunda haklısın ama bu ülkede bir zahmet futbola da el atmasın .
kaldı ki aysal büyük tepkiler uğruna şampiyon hocayı kovdu o dönem büyük yankı uyandırmıştı.
siyaseti geçtim terim ne verebilir bu takıma ?
milli takım performansı ortada.
Terim genetiğini biliyor florya nın ve Galatasaray başarısının.
Kısa vadede Tudor dan iyi işler yapacağı kesin.
Uzun vadede bi işe yaramaz. Günü kurtarmak için ideal ve tek isim terimdir.
Bizimde artık gün kaybı yaşayacak sabrımız kalmadı.
Dursun un ilk geldiği dönem yapılanmaya girmemiz lazımdi ffp olayı patladı. Şimdi de Allah a emanet tudor un istekleri doğrultusunda yapilandiriliyoruz. Eğer tudor patlarsa minimum 2 senemiz daha çöp olur.

GSCimbom Mobile App

Yonetim kadrosunu ve 2 senelik icraatlarını gordukten sonra bu kadar iyi ve doğru adamların en gereken mevkilere transfer edilmesi,yıllar sonra bu kadar dogru kadro mühendisliği yapılması sizce kimin eseri olabilir?..kesinlikle tudor.akla 2.bir isim gelmiyor.bu adamin en önemli özelliği kadro mühendisliği gibi gözüküyor.karabuksporda da bunu çok iyi yapmisti.bence bu adamin kurduğu bu takımı yönetmek hakkı.bu şansı hak ediyor.

Son düzenleme:
Terim genetiğini biliyor florya nın ve Galatasaray başarısının.
Kısa vadede Tudor dan iyi işler yapacağı kesin.
Uzun vadede bi işe yaramaz. Günü kurtarmak için ideal ve tek isim terimdir.
Bizimde artık gün kaybı yaşayacak sabrımız kalmadı.
Dursun un ilk geldiği dönem yapılanmaya girmemiz lazımdi ffp olayı patladı. Şimdi de Allah a emanet tudor un istekleri doğrultusunda yapilandiriliyoruz. Eğer tudor patlarsa minimum 2 senemiz daha çöp olur.

GSCimbom Mobile App

adam mafya yalan değil. lobisi de güçlü. takım hakemlerin doğramasına uğramaz o kısma katılırım ama genetikle bence alakası yok . ancak uefa başarısında hakkını veririm.
tudor'un Allah'a emanet kadro planlaması bence son yıllarda oluşturulacak en kaliteli kadroyu gösteriyor.
bir tane bile gereksizin bizimle haberi çıkmıyor.

ftnin iyi olmama ihtimali de var bu arada
milli takimin iyi oynadigini soylemek guc olacaktir
yinede gelirse niye geldi denemez

ftnin iyi olmama ihtimali de var bu arada
milli takimin iyi oynadigini soylemek guc olacaktir
yinede gelirse niye geldi denemez

Bu yönetim ile 2. dönem gibi olur sonu.

Şu an karizmayı fena çizdirdi. Gücünü kaybetti. Albayrak gibi siyaseten yakım biri ile gelirse başarılı olabilir. Dursun'da yakın sözde ama o çap yok herifte.

Bu yönetim ile 2. dönem gibi olur sonu.

Şu an karizmayı fena çizdirdi. Gücünü kaybetti. Albayrak gibi siyaseten yakım biri ile gelirse başarılı olabilir. Dursun'da yakın sözde ama o çap yok herifte.

ewt...... oyun olarak taraftarin istedigi saldirgan topu oynatabilir (oynatamayadabilir) ama karizma-guc kaybi herifin hanesine - olarak yazalim. durduk yere prim isinden 1 senelik problem cikartti. gitti kebapci basmak icin 250 km yol gitti. manyakca isler yapiyor.

Bağrı yaniiikk Anadolu çocûğû Fatieeee

Terim gelsin ya da gelmesin umurumda değil; ama İki Östersunds maçını da izleyip Tudor'u teknik anlamda başarılı olacağına inananları gördükçe kuduruyorum. Art niyetli yorumlar.

Üst Alt