Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"


Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Post-lobotomi Mehmet Demirkol
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Ne içmiş bu arkadaş ?
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Dün gece FM oynamış heralde.
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Ikisi de bolgelerinde ilk 10 icinde kesinlikle. Tartismam bile.
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Türkiye'de bile değil ne dünyası?
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Mehmet demirkol dünyanın en boş konuşan adamı..
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"G.Gönül olabilir ama dün Fenerbahçe'nin sol kanadı hiç çalışmadı.Santos'tan iyi 10 adam sayılır.
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"ilk 50 içinde deseniz tamamda ilk on demek çok komik kalıyor, Allah aşkına dünyada kim tanır gökhanı??
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Ardayı Messi yaparlar bu isimleri dünyanın sayılı kanatlarıyla kıyaslarlar işte ne geliyorsa başımıza böyle mantıklı konuştuğunu sandığımız isimlerin saçmalamaları sonucu geliyor.Oyuncular sonra ben olmuşum abi diyorlar.
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Ikisi de bolgelerinde ilk 10 icinde kesinlikle. Tartismam bile.t100001398523773_111510778905539_1129.jpg
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"hangi santos

kazimin karsisinda komik durumlara dusen santosmu?
 
Cevap: Mehmet Demirkol: "Santos ve Gökhan dünyanın en iyi iki kanat oyuncusu!"Alex en iyisi, Gökhan en iyisi, Santos reis ve en iyisi. Volkan en iyisi. Lugano ooooo eller havaya. Bu ne lan ?Gelip taktı mı dünkü Young Boys ondan haber ver. Hala şu minicik kalitesi sürünen ligde açık ara şampiyonluğa gidemiyor sizin "dünya fetişisti" kadronuz ?Az feyz alın Porto'dan. Adamların hakkını yemeyin bari. Yazık sizin gibi tiplere. Tip işte.
 
Üst Alt