Mehmet Demirkol: "TFF, 70 yaşındaki hocayı deplasmana gönderiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
mehmet-demirkol_7749.jpg

Mehmet Demirkol, koronavirüs salgınına rağmen erteleme kararı almayan TFF'yi topa tuttu. Demirkol, "Şunun mantığını biri bana anlatsın. Ciddi vebal bu, yapmayın" dedi.

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, tüm dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüs salgınına dair spor dünyasında alınan önlemleri değerlendirdi. Önlemler kapsamında spor salonlarıyla birlikte vatandaşların toplu olarak bulunduğu birçok mekanın kapatıldığını hatırlatan Demirkol, şunları kaydetti:

"KARARIN DEĞİŞEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM"
"Ben kararın değişebileceğini düşünüyorum, umuyorum değişir. Seyircisiz oynamaya devam edecek demesi başkanın bir şey ifade etmiyor. Perşembe günü de derbi seyircili oynanacak dedi. Bu akşam ya da yarın, bir karar değişikliği de açıklanabilir.

"70 YAŞINDAKİ HOCA RİSK GRUBUNDADIR"
70 yaşında teknik direktörsün, şekerin var, risk grubundasın. Çık, otobüse bin, uçağa bin. Sağlık Bakanı, 'risk grubundaysan çıkma' diyor ama sen git kulübeye otur diyorsun. Böyle bir şey olabilir mi?

"VEBAL BU, YAPMAYIN"
Ciddi vebal bu, yapmayın. Benim işime geldiğinden değil, benim işime gelmiyor. Maç oynanmazsa, ben para kazanamam. Şunun mantığını biri bana anlatsın, senin çıkıp spor salonunda spor yapman yasak, Muslera'ya serbest."

Haberler

70 yaşındaki hoca otursun bı zahmet evde torun sevsin

Sanki zorla gönderiyorlar.
Çatır çatır milyonları alıyorlar.

Milyonlardan vazgeçemediği için maçlara çıkıyorlar

Hocam hala insafını ve vicdanını kenarda tutarak yorum yapıyorsun. El insaf!

TFF alsın kupasını münasip yerine koysun; futbolcu ve teknik ekibin sağlığı hiçbir şeyden önemli değil!

70 yaşındaki hoca otursun bı zahmet evde torun sevsin

Sanki zorla gönderiyorlar.
Çatır çatır milyonları alıyorlar.

Milyonlardan vazgeçemediği için maçlara çıkıyorlar

Sen de futbolu takip etme o zaman madem bu kadar anti-kapitalist düşnüyorsan.

Milyon Euro'ları şimdi değil her zaman kazanıyorlar.

Eleştiri yaparken mantıktan kopmayalım.

Hocam hala insafını ve vicdanını kenarda tutarak yorum yapıyorsun. El insaf!

TFF alsın kupasını münasip yerine koysun; futbolcu ve teknik ekibin sağlığı hiçbir şeyden önemli değil!
Arkadaşım benim insafim önemli değil.

Kendini düşünen biri maçlara çıkmak zorunda değil.

Bu adamların hepsi sülalesini kurtarmış durumda
Ben oynamıyorum sağlığımı düşünüyorum deyip çok rahat köşelerine çekilebilir.

Sırf kariyerlerine başarısızlık yazılacak diye suçu başkalarına iteleme derdindeler

Karantinadan kaçan cahiller gibi yorum yapmayın Allah aşkına,oyuncular ve teknik kadroyu sallayın seyircisiz maçta stat ve çevresinde kaç kişi görev alıyor biliyormusunuz ? Min.500

Gotu boklu amatör kümede kuzenim hakem oradaki maçlarda bile 20 30 görevli var diyor

Arkadaşım benim insafim önemli değil.

Kendini düşünen biri maçlara çıkmak zorunda değil.

Bu adamların hepsi sülalesini kurtarmış durumda
Ben oynamıyorum sağlığımı düşünüyorum deyip çok rahat köşelerine çekilebilir.

Sırf kariyerlerine başarısızlık yazılacak diye suçu başkalarına iteleme derdindeler

Maça çıkmamanın cezasını bilmiyor olamazsın. Galatasaray "ben maçlara gitmiyorum" diyemez.

Sen şimdi kalkıp Fatih Terim "ben çıkmıyorum desin" diyeceksin. Burası Türkiye millet neler söyler neler. Taraftar profili en berbat ülkeyiz. Adama "Galatasaray'ı düşünmüyor kendini düşünüyor" diye saldırırlar. Başta sen bunu dersin emin ol! Takımı ortada yüzüstü bıraktı dersin! Ortamı kaosa sürüklüyor diye ceza verecek olan devleti saymıyorum, TFF yi saymıyorum bile.

Karantinadan kaçan cahiller gibi yorum yapmayın Allah aşkına,oyuncular ve teknik kadroyu sallayın seyircisiz maçta stat ve çevresinde kaç kişi görev alıyor biliyormusunuz ? Min.500

Gotu boklu amatör kümede kuzenim hakem oradaki maçlarda bile 20 30 görevli var diyor

Aynen öyle sanki halı saha maçına çıkıyorlar!

Bu topyekün mücadele olması gereken günlerde, dünya kırmızı alarmda iken kupa, şampiyonluk, hakem, onu şampiyon yapacaklar bunu böyle yapacaklar vs. gibi yorumlar gördükçe çıldırıyorum. Bu kadar akıl tutulmaması yaşamamalı insan!

Fatih Terim gitmese onun yerine Hasan gidecek Ümit gidecek maça. Hoca böyle bir şeye müsaade eder mi sanıyorsunuz?
Nefret tamam bir yere kadar da kimse ağzını açıp tek kelime edemezken çıktı bu adam tüm Türk Futbolu adına konuştu. Bal ligini, 2. 3. ligdekileri sordu. Futbolcuların, antrenörlerin ve hakemlerin sendikaları olmadığı için tepki veremediklerini anlattı. İsyan etti. Oyuncuları maça çıkmak istemezken aileleri için korkarken devlete yaranmak için "koronayı da çok abartmayalım" vs demedi. İşte tam da bu yüzden "baba" diyor futbolcular ona, güveniyorlar. Yanağını sıkıp, iki gaz vermekle olmuyor bu işler.

Helal olsun gurur duyuyorum hocamla, maç sonu konuşması da tarihe geçmiştir.

Bazı üyelerin, nedeni halen anlamış değilim, okadar anti terimci nefret duyguları beslemişler ki ciddiye almamak gerekir o arkadaşları. Sağlıklı yorum çıkmazı zor hoca konusunda.

Benzer ama farklı bir figürde aynı sorunu bende yaşıyorum açıkçası :)

Fıkra gibi ülke. Elimizde bu virüsü 2 haftada bitirme noktasına gelip doğru önlemlerle en azından gelecek kışa kadar salgın haline getirmeme ihtimalimiz var ama İtalya gibi olalım diye her şeyi yapıyoruz. İtalya'yı o kadar örnek alacaksınız sanatını, sporunu, bilimini alsaydınız, salgınını değil.

Üst Alt