bu adam ve uğur meleke gerçekten türk futbolu için şans.

100'ü geçkin futbol yorumcusu arasında şu 2 si dışında kimse yok.ntvspor'u izliyorum an itibariyle. mehmet demirkol emreye, aykuta, demirörene giydirmeye calıstıkca fuat aktag domuzu konuyu kapatmaya geçiştirmeye calısıyor
 
Cevap: mehmet demirkolMehmet Demirkol,Uğur Meleke ve Ali Ece bu 3 yorumcu dışındakiler yorumcu falan değil.
 
Cevap: mehmet demirkolbu adam ve uğur meleke gerçekten türk futbolu için şans.

100'ü geçkin futbol yorumcusu arasında şu 2 si dışında kimse yok.ntvspor'u izliyorum an itibariyle. mehmet demirkol emreye, aykuta, demirörene giydirmeye calıstıkca fuat aktag domuzu konuyu kapatmaya geçiştirmeye calısıyorilignc olan fuat akdagın galatasaraylı demirkolun fenerli olusu
 
Cevap: mehmet demirkolilignc olan fuat akdagın galatasaraylı demirkolun fenerli olusuNormal olan Fuat Akdağ'ın Ntvspor tarafından satın alınmış olması.

Mehmet Demirkolunda objektiflikden ödün vermemesi :)Fuat Akdağ NTVSpor genel yayın yönetmeni diye biliyorum. NTVSpor sahibide fenerli, doğal olarak yayınlarda fenere laf ettirmemeye çalışıyor.

Mehmet Demirkolda objektiflikden tarafsızlıkdan ödün vermiyor. Sabah programında bu yüzden çokça çarpışıyorlar :)
 
Cevap: mehmet demirkolValla bu gün sabah 10 gibi lig radyoda Mehmet ayanın programına bağlandı, sinirlerimi zıplattı daha fazla dinleyemedim.Adamın açıklaması şu yönde idi ." Eğer fener şampiyon olursa bir mucize gerçeleştirmiş olacak bu kadar zor bir ligden sonra aykut kocaman , oyuncular ve yönetim çok önemli bir iş başarmış olacaklar, Galatasaray da ise şampiyonluk kaçarsa teknik heyet ve yönetimde çok ciddi değişiklikler olabilir, bu sebeple GALATASARAY ne yapıp edip şampiyon olmalı."Adam baktım, üstümüzde baskı oluşması için tuhaf yorumlar yapıyor dayanamadım.Ulan madem dürüst bir adamsın, şampiyo olsan ne olmasan ne ligin durumu meydanda daha geçen senenin şaibesi temizlenmeden bu sene şikenin kıralı yapılmıştır desene.Play off ne lan ? adama sorarlar neden geldi bu uygulama diye.Baktım adam önce bir kaç kulağa hoş gelen bir şey söyleyip önce zehirliyeceği kitleyi hipnoz ediyor, sonrada alttan alttan zehirliyor.Adam filan değil yılanın önde gideni.
 
Ya bu nasil bir mantikdir Allah askina. Melo Tolgay kiyasini gectim de bir ön liberonun ilk görevi gol atmak mi da bunu söylüyorsun sen?

Sporx@sporx
Mehmet Demirkol: "Tolga, Melo'nun yerini doldurur mu diyorlar. Melo 11 gol attı ilk sezon. Nereye dolduruyor?"
 
Üst Alt