mehmet demirkol - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ince partime sürpriz isimler katılacak demişti.

portakalın istifası tesadüf olamaz

İnce "partime sürpriz isimler katılacak" demiş olması imkansız zira parti kuracağını kesinlikle söylemedi. "Ekibimize sürpriz isimler katılacak" demişti.

Ayrıca katılmıyorum. Medyada, özellikle muhalif kanatta Muharrem İnce süslemeleri için çok güçlü bir isme ihtiyacı var Muharrem İnce'nin. Harekete FOX TV üzerinden etkili destek verebilirdi. Fatih Portakal ayrıca halk üzerindeki imajını Muharrem İnce ile kaybetmeyecektir.

İnce "partime sürpriz isimler katılacak" demiş olması imkansız zira parti kuracağını kesinlikle söylemedi. "Ekibimize sürpriz isimler katılacak" demişti.

Ayrıca katılmıyorum. Medyada, özellikle muhalif kanatta Muharrem İnce süslemeleri için çok güçlü bir isme ihtiyacı var Muharrem İnce'nin. Harekete FOX TV üzerinden etkili destek verebilirdi. Fatih Portakal ayrıca halk üzerindeki imajını Muharrem İnce ile kaybetmeyecektir.
Hakan sallıyor sen de uzun uzun açıklıyorsun ulan Şekip.

haber kaynaklarım güvenilirdir tahir bey.

fatih portakalın imajı ile ince partisi büyük bir güç kazanacaktır

beinden dehlenmiş socrates dergi bünyesine geçmiştir.
onur erdem ntvsporu tekrar toplamaya calısıyo gibi vefalı evlat ama en sevmedigim herifler toplanıyor ercan, demirkol falan. allahtan kaan kural, ozan can sulum ve orkun orda yoksa izlemem hiç

silmişler twiti

EnnCio1XMAIxMje

Üst Alt