mehmet demirkol - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bana bu tarz ezbere cümleler ile gelme Kenan. Oluyor iste son 10 senenin, 6 tanesi heba oldu en az.
Sana göre ezber olabilir, benim için bu takımın başında kim olursa olsun başarılı olmak zorunda. Eğer olamayacağını düşünen var ise, yönetimin gerekli hamleleri yapmadığını düşünen var ise çıkar açıklamasını yapıp istifa eder. Bunu yapmayıp sunulan kadroyu kabul eden her teknik direktör başarılı olmak zorunda. Bu takım Galatasaray, buranın ezberini öğrenmek isteyen müzede ki kupalara bir göz gezdirebilir. Bana ne adamın futbolculuk kariyerinden, bu görevi kabul ediyor ise, sunulan imkanlardan memnun ise başarılı olmak zorunda.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Sana göre ezber olabilir, benim için bu takımın başında kim olursa olsun başarılı olmak zorunda. Eğer olamayacağını düşünen var ise, yönetimin gerekli hamleleri yapmadığını düşünen var ise çıkar açıklamasını yapıp istifa eder. Bunu yapmayıp sunulan kadroyu kabul eden her teknik direktör başarılı olmak zorunda.
Bu Ateş üfleyerek sönmez

Olmaz ise ne olacak ? Gönderilir biter...

Basarili olabilmek icin camia, yonetim, taraftar, teknik heyet ile futbolcular kenetlenmeli.

Once kaliteli bir takimin olmali, ki hala yok oyle 3 transfer ile olacak is degil o. Bakalim devami gelecek mi tabi.

Teknik heyet soru isareti. CV sine bakinca sana guven vermiyor. Yildiz oyuncularin egosunu yonetemeyen bir hoca var.

Taraftarin buyuk bolumu küsmüş takima, daha dogrusu bu yalanci yonetimden nefret ediyor. Sevilen oyunculari da gonderip olmayan kredileri hala eksilerde.

Camia da bu sene basariya inanmiyor. Her taraftan catlak veriyor.

Buyuk bir risk aliyorlar suanda bu hamleleri ile. Bakalim ligin kacinca haftasinda stop edecegiz. Umarim basarili oluruz ama cok zor gibi.
Sent from my Galaxy S8+ using GSCimbom mobile app

Herhangi bir yabanci hoca ile basari zor, ben acikcasi tudor gibi dissiplinli, yildiz diye taviz vermeyen, büyük kulüp gibi takim yöneten hocayi tercih ediyorum.

Olmaz ise ne olacak ? Gönderilir biter...
Onu zaman gösterecek ama ben taraftar olarak sezon heba olacak beklentisi ile girmem. Bu kulübün başına teknik direktör olarak gelmiş, bu kulübün başarı kıstasını az çok biliyordur, bunu düşünerek sunulan kadroyu kabul edecek. Kabul ediyor ise tek bir imkanı var, oda başarı. Bunun dışında ki tüm konular, boyu, posu, Juventus da oynamış olması, ki futbolculuk başka teknik direktörlük başka, Galatasaray taraftarı olarak beni ilgilendirmez. Bu senin için ezber ise ezber, benim için tuttuğum, taraftarı olduğum takımın başında ki kişiden beklentim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Demirkolun son tespitlerinden de anlaşılacağı üzere Wesley elzem bir top tepicidir bizim için. Lakin diğer tarafta da daha elzem olan Tudor hocamız var, ki kendisi gerçek İmparatordur.

Bakın beyler açık konuşuyorum. Tudoru istemeyeni bende istemem, tek kalemde silebilme potansiyeline sahibim.

Herhangi bir yabanci hoca ile basari zor, ben acikcasi tudor gibi dissiplinli, yildiz diye taviz vermeyen, büyük kulüp gibi takim yöneten hocayi tercih ediyorum.
Başarıyı getirebilecek hamleleri de yönetimin bunu düşünüp yerine getirmesi lazım.

Melih Sönmez

Son olarak da arkadaşın bu konu hakkındaki fikirlerini de alalım

Onu zaman gösterecek ama ben taraftar olarak sezon heba olacak beklentisi ile girmem. Bu kulübün başına teknik direktör olarak gelmiş, bu kulübün başarı kıstasını az çok biliyordur, Bunu düşünerek sunulan kadroyu kabul edecek. Kabul ediyor ise tek bir imkanı var, oda başarı. Bunun dışında ki tüm konular, boyu, posu, Juventus da oynamış olması, ki futbolculuk başka teknik direktörlük başka, Galatasaray taraftarı olarak beni ilgilendirmez. Bu senin için ezber ise ezber, benim için tuttuğum, taraftarı olduğum takımın başında ki kişiden beklentim.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Ben mi dedim sezon heba olacak diye ? Heba olursa olur dedim, zaten heba aliyor iki yildir. Demekki laf benden cikmamis, dogru takip etmelisin konusmalari.

Başarıyı getirebilecek hamleleri de yönetimin bunu düşünüp yerine getirmesi lazım.

@Melih Sönmez

Son olarak da arkadaşın bu konu hakkındaki fikirlerini de alalım

yukarıda da belirttiğim gibi, benim için gerçek imparator TUDOR'dur. ötesi berisi yok. kendisi juvede de efsane olmuş bir isim. Kariyeri falan yok diyorlar, bok yemiş onlar. Kıskançlık damarlarına işlemiş.

Meyve veren ağaç taşlanıyor Alpercim.

yukarıda da belirttiğim gibi, benim için gerçek imparator TUDOR'dur. ötesi berisi yok. kendisi juvede de efsane olmuş bir isim. Kariyeri falan yok diyorlar, bok yemiş onlar. Kıskançlık damarlarına işlemiş.

Meyve veren ağaç taşlanıyor Alpercim.
Niye 2x kere alıntıladi Adem beni diyecektim ama sonra iyi bakınca anladım olayı.

Ben mi dedim sezon heba olacak diye ? Heba olursa olur dedim, zaten heba aliyor iki yildir. Demekki laf benden cikmamis, dogru takip etmelisin konusmalari.
Alper heba olma konusundaki ki endişesini dile getirdi, sende heba olursa olsun değişen bişey olmayacak yazdın, yani bir nevi sendende çıkmış oluyor. Değişen şeyler var, yeni oyuncular, geçen iki sezon transfer edilen oyunculardan daha iyi oyuncular alındı, Tudor kadroda düşünmediği için Sneijder defterinin son satırları yazılıyor, takım yazılıp çizilenlere bakılırsa başka bir şekilde, yazılanlar doğru ise daha ağar bir şekilde çalışıyor. Yine yazılıp çizilenler doğru ise Mehmet Özbek floryadan ayrıldı, kimine göre camia baskısı, bana göre biraz da Tudorun isteği. Bunlar bakalım kağıt üzerinde iyi şeyler, yani Tudorun heba etme gibi bir opsiyonu yok. Olmaz demiyorum, Tudorun artık böyle bir opsiyonu yok diyorum, Juventus da oynamış olması bile kurtarmaz, çünkü bu sefer heba olursa çöküş daha vahim olacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Son düzenleme:
Alper heba olma konusundaki ki endişesini dile getirdi, sende heba olursa olsun değişen bişey olmayacak yazdın, yani bir nevi sendende çıkmış oluyor. Değişen şeyler var, yeni oyuncuların, geçen iki sezon transfer edilen oyunculardan daha iyi oyuncular alındı, Tudor kadroda düşünmediği için Sneijder defterinin son satırları yazılıyor, takım yazılıp çizilenlere bakılırsa başka bir şekilde, yazılanlar doğru ise daha ağar bir şekilde çalışıyor. Yine yazılıp çizilenler doğru ise Mehmet Özbek floryadan ayrıldı, kimine göre camia baskısı, bana göre biraz da Tudorun isteği. Bunlar bakalım kağıt üzerinde iyi şeyler, yani Tudorun heba etme gibi bir opsiyonu yok. Olmaz demiyorum, Tudorun artık böyle bir opsiyonu yok, Juventus da oynamış olması bile kurtarmaz, çünkü bu sefer heba olursa çöküş daha vahim olacak.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bunu neden yazdim aceba, kaybedilecek bir sey yok. O yüzden cekincem yok sezon öncesi.

Bunu neden yazdim aceba, kaybedilecek bir sey yok. O yüzden cekincem yok sezon öncesi.
Bence var, bu sene başarı gerekli, çünkü bayağa bir yükün altına girdik ve yazılıp çizilenler doğru ise biraz daha gireceğiz. İki sezondur kulübün futboldan doğru düzgün geliri yok, o yüzden kaybedecek bişeylerimiz ne yazık ki var.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bence var, bu sene başarı gerekli, çünkü bayağa bir yükün altına girdik ve yazılıp çizilenler doğru ise biraz daha gireceğiz. İki sezondur kulübün futboldan doğru düzgün geliri yok, o yüzden kaybedecek bişeylerimiz ne yazık ki var.
Bu Ateş üfleyerek sönmez

Bayaga bir yükün altina girdigimiz bir cok sezon kaybettik. Sunu sana net olarak söyleyebilirim, benim icin tek sezon önemli degil. Bunlar Tudor´u yollayip, yine takimin starlarini idare eden Hoca alirlardi en kötü ihtimal ve sezonu yine dördüncü bitirirdik yeni transferlere ragmen. Acikcasi ligde sampiyonluk kolay degil. Ama Tudor gitse, hem basari ihtimali daha düsük olacakti, hemde futbolcu üzerine kurulmus sistem devam edecekti.

Cok büyük yükün altina da girmedik. Galatasaray´in kasasina büyük para girdi, ve Beinsports gelirleri artti, + oyuncu sattik, kadroda yüksek ücret alan isimler gitti.

2018´de tursu dehlenecek, o vakite kadar takimi adam edebilecek hocaya el sürmez ise, iyi eder. Yoksa akli o basinda kalmaz.

Bayaga bir yükün altina girdigimiz bir cok sezon kaybettik. Sunu sana net olarak söyleyebilirim, benim icin tek sezon önemli degil. Bunlar Tudor´u yollayip, yine takimin starlarini idare eden Hoca alirlardi en kötü ihtimal ve sezonu yine dördüncü bitirirdik yeni transferlere ragmen. Acikcasi ligde sampiyonluk kolay degil. Ama Tudor gitse, hem basari ihtimali daha düsük olacakti, hemde futbolcu üzerine kurulmus sistem devam edecekti.

Cok büyük yükün altina da girmedik. Galatasaray´in kasasina büyük para girdi, ve Beinsports gelirleri artti, + oyuncu sattik, kadroda yüksek ücret alan isimler gitti.

2018´de tursu dehlenecek, o vakite kadar takimi adam edebilecek hocaya el sürmez ise, iyi eder. Yoksa akli o basinda kalmaz.
giden oyuncuların yükünün yerine aşağı yukarı aynı derecede yük geldi ve görünen o ki daha da gelecek. Bunun dışında dediğim gibi bonservis için şu ana kadar kafa kafayayız ama maaş yükü aşağı yukarı aynı ve kasaya iki sezondur futboldan giren para çok düşük.

Futbolcuya dayalı sistem zaten bir takımı bitirir ama aynı zamanda Tudor yönetimini geliştirmez ise ego da bir takımı bitirebilir.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

giden oyuncuların yükünün yerine aşağı yukarı aynı derecede yük geldi ve görünen o ki daha da gelecek. Bunun dışında dediğim gibi bonservis için şu ana kadar kafa kafayayız ama maaş yükü aşağı yukarı aynı ve kasaya iki sezondur futboldan giren para çok düşük.
Futbolcuya dayalı sistem zaten bir takımı bitirir ama aynı zamanda Tudor yönetimini geliştirmez ise ego da bir takımı bitirebilir.
Bu Ateş üfleyerek sönmez

En dibe vurduk zaten, bundan sonrasi cikisdir... :k19:

Demirkolun son tespitlerinden de anlaşılacağı üzere Wesley elzem bir top tepicidir bizim için. Lakin diğer tarafta da daha elzem olan Tudor hocamız var, ki kendisi gerçek İmparatordur.

Bakın beyler açık konuşuyorum. Tudoru istemeyeni bende istemem, tek kalemde silebilme potansiyeline sahibim.

Bu harbiden cok iyi.

Üst Alt