# Mehmet Ekici | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Ekici

attachment.php

Doğum Yeri:
MUNICH
Doğum Tarihi. 25 Mart 1990
Uyruk: TC
Pozisyon: OM
Kulüb: Trabzonspor

Bu cocuk son 2 haftadir resmen ben geliyorum diyor, Selcuk Inan yerine alinmali...

gecti borun pazarı sür essegi nigdeye

sezon bası önermisler bizim sukuat ekibimiz reddetmis

artık tsden oyuncu alamayız,savas cıkar trabzonda

sene başı gündeme geldi ama bundesligada oynamıyor diye alınmadı. Ben her zaman bu tip oyuncularda riske girerim adam bedavaydı bu sınır varken kötü bile oynasa yönetim eleştirilmezdi yasine 2.5 vereceğine tunay ve ekiciyi bedava alabilirdik.

belli bi potansiyeli olan ve düşüşte olan oyuncuları uygun bir fiyata almak lazım(şuanki gibi kadro şişkinliği yoksa tabii) her sezon bu durumdaki 1-2 oyuncuyu alıp denenebilir. Ontivero/hajroviç gibi hem de yabancı kontenjanını yiyen kazmalara 6-7 milyon euro bayılacağımıza 500bin/1m gibi rakamlara m.ekici, sercan sararer, tunay, eren derdiyok gibi adamlar alınabilirdi, tutarsa tutar tutmazsa bişey kaybetmeyiz (hem bu durumdaki oyuncu da son şansı olduğunu bilir ona göre oynar) Avrupadan gelen oyuncunun ölüsü bile bu ligde oynar, hele ki ülkesinde 1.lig seviyesindeyse (Olcay, oğuzhan, kerim frei, gökhan töre, cenk tosun, tunay.....) Düşüşte olmayıp kumaşı iyi olanlar da var tabii tolga ciğerci, tolgay,

beğendiğim bir futbolcu devre arası trabzonun kapısını çalmalıyız belki selçuk ile takasda düşünülebilir eğer trabzon kabul ederse.

Gesendet von iPad Air mit Tapatalk

Kötü oyuncu. saçmalamasın kimse. Almanya ligini takip eden bilen biri olarak söylüyorum.
Almanya Ligi'ni ne kadar takip ettin? Bremen'deki Ekici = Kötü ama Nürnberg'deki Ekici = Bayern altyapısından yetişmiş potansiyelli ve o zaman İlkay'dan daha çok göze batan bir oyuncu. Sonuç: Bundesliga'daki kötü oyuncu bile bizim ligimizdeki en büyük takımın yıldız muamelesi gören Reus'tan fazla para kazanan kaptanından daha iyi olması.

Almanya Ligi'ni ne kadar takip ettin? Bremen'deki Ekici = Kötü ama Nürnberg'deki Ekici = Bayern altyapısından yetişmiş potansiyelli ve o zaman İlkay'dan daha çok göze batan bir oyuncu. Sonuç: Bundesliga'daki kötü oyuncu bile bizim ligimizdeki en büyük takımın yıldız muamelesi gören Reus'tan fazla para kazanan kaptanından daha iyi olması.

nürnebergdeki ekici gibi form yakalamaya basladi resmen. bremende baya kötüydü vallahi ama orda takima giremedi zaten pek. adaptasyon sorunu yasamis demek ki orda.

Üst Alt