Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı canlı yayında soruları yanıtladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Canlı | Mehmet Helvacı Konuşuyor

Ünal Aysal'daki kadro Helvacı'da olsaydı,Galatasaray çağ atlardı.Çok doğru konuşuyor adam.Somut olaylara da parmak basıyor.Çok net bir şekilde konuşuyor.

o nasıl bi soru yaa :s GS'li olan kimin hayali olmaz ki baskanlık icin?? misal benim var :)

Dinlemeye değmeyecek kadar boş bir adam,boşuna kulağınıza tecavüz etmeye gerek yok.

bugunku aysalin sacma sapan programindan sonra acik ara helvaci

tamam anladık Helvacı yı destekliyorsun da , saçma sapan diyerek niye kötülüyorsun onu anlamıyorum. Adam bir rica üzerine çıkmış zaten çok da konuşmak istemedi. 4 ayrı yerde tanıtım yapacak o zaman dinlersin. Ayrıca ben hepsini dinledim en akıllı konuşan Ünal Aysal...

Ünal Aysal'ın parası Helvacı'da olsa şimdi çoğumuz bu adama tapardı kesin.:eek:

14 yaşından beri hayal kuruyomuş Galatasaray başkanı olacağım diye.

Gerçekten hayal :asd:

Ayyy cok bos bi adam bu ya . Aklinca kelime oyunu yapicak beceremiyor . Baskan olmak istemiyorm basarili baskan olmak istiyorum . Mantik dersi ugramamis bu adama Baskanlik - Basarili baskanligi da basarisiz baskanligi da kapsar . Ayrica Ogrencilerim yalanci oldugum GERCEGINE inanmadilar dedi . Tam komedi heycandan mi boyle oluyor yoksa bu adamlar konusmayi mi bilmiyorlar dogru duzgun bir de hukukcu olacak .

Sadece baskan olmak istemiyorum, basarili bir baskan olmak istiyorum diyor.

Sorulari önceden belirlemisler. O sorulari okuyan adam hep Helvaci´nin yanitlamak istedigi sorulari soruyor. Hep ayni sorular. Ribery, Aysal, özür dilesin, para kazanma zart zurt. Hikaye

Hala Aysala sallıyor..

Aysal:Hepimizin Şansı eşit (İşte aradaki fark)

Basketboldada Akıl olacak falan diyor..Oktay Hocadan iyi akıl mı var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt