Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı-Doğan Yalçınkaya-Vedat Eşkinat İstifa etti

Beyler,yigidi öldürün ama hakkini verin,Polat döneminde her hafta son dakika flas bomba sürpriz gelismeler var.

Mali yönden ibra edilmese tamamda.İnsanlar senin kulübü yönetiş şeklini beğenmiyor.İlla beğeneceksiniz nasıl beğenmezsiniz lan alın hepinizi mahkemeye veriyorum şimdi beğenmeyinde görelim demek saçmalığın daniskasıdır.

1 sene önce demokratik yolla geldi bu adam beğenmiyor olabilirsin seçimlerde yollarsın devlet gibi düşün şu görüntü bi hükümete darbe yapılması gibi

Her insanın mahkemeye gitme hakkı vardır.

Dolayısıyla devletin adaletine sığınmış bir insanı hain ilan edemezsiniz.

Tamam o zaman. Mahkemeye gitsin Polat. Mahkeme 3-5 ay sürsün. Bu arada lig bitsin yeni transfer dönemi başlasın. Futbolculara teklifler yapalım. Gelmek istemesin. Bu arada daha önce hoca bulmak lazım. Hoca da bulamayız. Bülent Ünder'le devam ederiz. Aynı kadroyu bile koruyamayız. Kadrodan gidecekler olur. Tam bir belirsizlik havası ve umutsuz bir seneye daha başlarız. İşte o zaman belki küme düşeriz.

Yeter vallahi billahi yeter artık.

Niye değişsin, böyle kalması GALATASARAY menfaatine. Her gelen yönetim ve başkan bunu düşünerek hareket etmek zorunda kalacak ve hata olasılığı en aza indirgenecek

Kendi çıkardıkları tüzük ile kendi sonlarını getirdiler..Tüzük bir an önce değişmeli..

kongre yeniden yapilirsa bu sefer polat 2000 hayirla ibra olmaz.birde mali konudada ibra edilmez

İbra edilmemek gururunu incittiyse onu yazın taraftara söz verip tutmazken düşünecekti.Takımdaki yerlileri yeterli bulurken düşünecekti.Transfer işlerini inatla ekürisi sezgine verirken düşünecekti.

eger 2 istifa daha olursa yönetim düsüyor zaten

Son dakika...Maraton.com.tr..

ADNAN POLAT MAHKEMEYE GİDİYOR!..

Mali Genel Kurul'un ardından açıklamalarda bulunan Mehmet Helvacı, salı günü yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında Adnan Polat'ın 'mahkeme' kararı alması halinde ekip arkadaşları ile birlikte istifa edeceğini dile getirmişti.

Helvacı şu açıklamaları yapmıştı, "Doğruları yapmadı yanlışlara sapa sapa buraya geldi. Umarım burada son yanlışı yapıp mahkemeye gitmez.. Salı günü genel kurul kararı alınmazsa yönetim kurulumuzda derhal arkadaşlarımla birlikte istifa ederiz. Muhtemelen G.Saray yönetim kurulunda bizim gibi düşünen başka üyelerde çıkacaktır. Mahmeke süreci başlama aşamasında yönetim kurulu da buna müsade etmeyecektir.Gelinen noktadan mutlu değilim. ÖNcelikle bunu söyleyeyim.. Bir maçın kaybedilmesi ya da kazanılması her hangi birşeyi değiştirmemeli.. Önemli olan sarı kırmızı reflekstir. Karakterdir.. duruştur. Bunu yapmadığınızda maçları kazansanız bile fikirler olumsuz olur."

Mahkemeye kongrenin iptali icin degil,kendilerini aklamak icin giderler,en tabi haklari bu.

polat mahkemeye giderse galatasarayliligindan iyice süphe edicem. takimi zaten batirdi birde üstüne bunu yaparsa benim icin fbliden farki olmaz

Mahkemeye kongrenin iptali icin degil,kendilerini aklamak icin giderler,en tabi haklari bu.

Yahu zaten bu durumda kongrenin kararı iptal olmuş oluyo. Aynı şey. Kelime oyununa gerek yok. Süreci uzatacak işte. Galatasaray zarar görecek. Önümüzdeki senenin kadrosunu kim kuracak söylermisin bana

Polat mahkemeye giderse..Orada aklanıp..Seçim kararı alacaktır..3 aylık zamanda olur..Yani transfer dönemi bitmenin yarısında oluruz..Yeni gelen başkan bu saatten sonra kimleri getirsin.Hangi hocaları bulsun.

polat ne dedi;divanin karari kararimdir.eee ozaman geregini yap dicem ama yalanci baskandan hersey baklenir

1 sene önce demokratik yolla geldi bu adam beğenmiyor olabilirsin seçimlerde yollarsın devlet gibi düşün şu görüntü bi hükümete darbe yapılması gibi
Galatasarayın geleceğini prestijini baltalarlarsa darbe yediklerine şükretsinler.Erken seçim diye birşey var hükümet seçimlerindede ama polat buna yanaşmadı çünkü kazanacağına oda kanaat getirmiyordu.

Üst Alt