Mehmet Helvacı - Sabah Gazetesi Röportajı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı - Sabah Gazetesi Röportajı

Cevap: Mehmet Helvacı - Sabah Gazetesi Röportajı

"konuştukça batıyor" diye bir laf vardır ya. bu adam konuştukça öpesim geliyor. hayır uyuzum yönetimde yaptıklarına ama nasıl oluyorsa süper konuşuyor.

Keita satılmasa ve Arda sakatlanmasa erken seçim falan olmazdı bence:)

Bu siyasi olaylar falan işin bahane kısmı. Ki yanlış bir bahane. Demagoji. Burada ben de dedim yakışmadı eğilip bükülmek, taraftara sahip çıkmalıydı falan diye. Ama benim bir konumum ya da sorumluluğum yok.

Olay sadece sportif olarak çok başarısız olmamızdan kaynaklandı. Şimdi 2 ya da 3. olsak kimse gıkını çıkarmazdı. Helvacı da dahil. Tabii bunlar hep farazi şeyler, kendi görüşüm.

Dogaldir ya sportif basarisizlikta bu tur sorunlarin yasanmasi. Basari olsa diger cogu sorun golgelenir. Genelde boyle ilerliyor surec. Basarisizlik-ic hesaplasma-herseyin ortaya dokulmesi seklinde. Su anda secim surecine gidisimiz cok mu dogru. Secime gidilmeli idi fakat bu sekilde degil. Diger turlu hersey bizim istedigimiz ''ideal'' tarzda olsaydi secim falan zor olurdu. Helvaci icten surekli aciklama yapmasaydi, Kirac kimsenin begenmedigi programa cikip aciklamalar yapmasaydi belki secim falan da olmazdi. Helvaci ve Kirac. Belki yaptiklari etik degil fakat sonuc bizim istedigimiz sekilde ve secime gidiliyor. Helvaci icin de ideal olani istifa etmesi vs. vs. falandi fakat onun cabalari olmasa secim sureci bu kadar hizlanmazdi.

Dogaldir ya sportif basarisizlikta bu tur sorunlarin yasanmasi. Basari olsa diger cogu sorun golgelenir. Genelde boyle ilerliyor surec. Basarisizlik-ic hesaplasma-herseyin ortaya dokulmesi seklinde. Su anda secim surecine gidisimiz cok mu dogru. Secime gidilmeli idi fakat bu sekilde degil. Diger turlu hersey bizim istedigimiz ''ideal'' tarzda olsaydi secim falan zor olurdu. Helvaci icten surekli aciklama yapmasaydi, Kirac kimsenin begenmedigi programa cikip aciklamalar yapmasaydi belki secim falan da olmazdi. Helvaci ve Kirac. Belki yaptiklari etik degil fakat sonuc bizim istedigimiz sekilde ve secime gidiliyor. Helvaci da bu kategori icinde. Ideal olani istifa etmesi vs. vs. falandi fakat onun cabalari olmasa secim sureci bu kadar hizlanmazdi.

Yaptıkları etik değildi ama işimize geldi, aynen Polat'ın yaptıkları gibi:)(Başbakan, protesto-riva-stad vb.)

Burada bir duruş probleminden bahsediyorsak hem Polat hem de Helvacı için yapmalıyız bunu. Sürekli etik değerlerden saygınlıktan bahsederek prim topluyor Helvacı ben de onun bu yönünü sorguluyorum tamamen. Haldun Üstünel örneği falan da kişiliğiyle ilgili bir fikir veriyor bana.

Olan oldu. Ama ben başkan olmasını istemem. Kimseyi istemiyorum aslında:confused:

Kötünün iyisi Ünal Aysal gibi.

Yaptıkları etik değildi ama işimize geldi, aynen Polat'ın yaptıkları gibi:)(Başbakan, protesto-riva-stad vb.)

Burada bir duruş probleminden bahsediyorsak hem Polat hem de Helvacı için yapmalıyız bunu. Sürekli etik değerlerden saygınlıktan bahsederek prim topluyor Helvacı ben de onun bu yönünü sorguluyorum tamamen. Haldun Üstünel örneği falan da kişiliğiyle ilgili bir fikir veriyor bana.

Olan oldu. Ama ben başkan olmasını istemem. Kimseyi istemiyorum aslında:confused:

Kötünün iyisi Ünal Aysal gibi.

Biz bir liste olusturalim o zaman :)

Mehmet Helvacı'nın seçimde aday olması,Adnan Polat'ın aday olmasından farklı değil benim gözümde,başarısız yönetimin 2.başkanı da başarısızdır..

O yüzde asla desteklemem..

Dogaldir ya sportif basarisizlikta bu tur sorunlarin yasanmasi. Basari olsa diger cogu sorun golgelenir. Genelde boyle ilerliyor surec. Basarisizlik-ic hesaplasma-herseyin ortaya dokulmesi seklinde. Su anda secim surecine gidisimiz cok mu dogru. Secime gidilmeli idi fakat bu sekilde degil. Diger turlu hersey bizim istedigimiz ''ideal'' tarzda olsaydi secim falan zor olurdu. Helvaci icten surekli aciklama yapmasaydi, Kirac kimsenin begenmedigi programa cikip aciklamalar yapmasaydi belki secim falan da olmazdi. Helvaci ve Kirac. Belki yaptiklari etik degil fakat sonuc bizim istedigimiz sekilde ve secime gidiliyor. Helvaci icin de ideal olani istifa etmesi vs. vs. falandi fakat onun cabalari olmasa secim sureci bu kadar hizlanmazdi.

aynen katiliyorum.

sonucta genel kurulda bir cok söz alan kisi özellikle yönetimdeki bölünmeye dikkat cekerek yönetimin istifa etmesini gerektiklerini beyan ettiler.

helvaci'yi alnindan öpmek lazim :eek:

Mehmet Helvacı'nın seçimde aday olması,Adnan Polat'ın aday olmasından farklı değil benim gözümde,başarısız yönetimin 2.başkanı da başarısızdır..

O yüzde asla desteklemem..

kacirdigin bir kac nokta var renkdasim.

yönetimde kararlar demokratik sekilde verilir. 4 kisi bir karari destekliyor, 3 kisi reddediyorsa, bu karar kabul edilmistir. simdi helvaci bir cok karar'a karsi ciktim diyor (bknz. FR'in kovulmasi, stat acilisindan sonra topluca basin toplantisi yapalim dedim diyor, vs.).

ayrica helvaci gstv'nin sifrelenmesinin tamamen yigit sardan'in projesi oldugunu ve polat'in diger yöneticileri karistirmadigini söyledi.

helvaci zaten futbol'a karismamis. ama "fr kalmali" ve "FR'in istedigi hic bir oyuncu alinmadi" demesi bana göre futboldan yeteri kadar anladigini ifade ediyor. her sucu FR'a atan yönetime mustahaktir.

adnan polat degilmiydi ntvspor'da güntekin ve ridvan'in programina katilip "rijkaard'a forvet alalim dedik ama o baros ve m.batdal yeterli dedi" diyen ?!

adamin herseyi yalan...böyle bir insana benim de saygim olmaz....kaldiki gs baskanlik makamina yakismayan bir insan. son yaptigi dümenler ve konusmalari ile ("secim zaten olmayacak ki" bunu resmen kanitladi.

Adnan polat sürekli günü kurtarma çabası içinde. Başarılıda oluyor. Ama Benim gönlümden geçen her ne kadar helvacı doğru görsede ( bence yönetimde olduğu için aylsal'dan daha iyi görüp, daha iyi bilicek doğruları ve yanlışları ) bir takım konuları, bana göre başkan Ünal Aysal..

Üst Alt