Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...


Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...namik kimin arkasindan konusuyorherhalde bu lafi en son hakeden adamcatir catir suratlarina soylemispolatda istifa et demis:)Abi yapmışta şu an arkasından konuşuyor yani. Amacı kendisini aklamaya çalışmak kesinlikle.Şu anda televizyonda olmasının amacı nedir örneğin? Sonuçta yönetim ibra edilmedi. Amacı buysa ulaştı. Nedir yani? Olay tamamen kişisel...Aynen öyle. Her seferinde kendisini aklamaya, hakkında söylenilenleri yalanlamaya çalışıyor. Şu an ekranda olmasının sebebi sadece kendisi. Tabii ki benim fikrim.
 
Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...Adnan Polat' a efendi gibi seçim kararı ver tatsızlık olmasın dediler , ama Polat hala olayın ciddiyetini kavrayamadı sanırım ...
 
Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...arkadas niye kendini aklamaya calissin nasil bir mantik yolu buzamaninda istifa ederdi hic aklanmaya geregi falan olmazdicemal kendini aklamaya calisiyormu yoooooooooooooooooooadam bariz polatla saglam kapismisve geregini yapiyorha kisisel sorun diyebilirsiniz en fazlaonada ben kizmam benimde polatla kisisel sorunum var kusura bakmayinbir odada yan yana birakin polatla beni ben daha beter laf ederim
 
Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...Adnan Polat'ın herşeyi ben bilrim tavrı herşeyi altüst ettti. Helvacı Polat'ahayatı boyunca unutamayacağı bir ders verdi . Ha iyi mi oldu . Keşke Polatbunları yaşamasaydı , her ne kadar bence hakkettiyse de
 
Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...Kişilerle uğraşmanın bundan sonra bize bir fayda getirmeyeceği çok açık.

Bırakın isteyen istediği kanala çıksın, konuşsun.

Olan oldu, bir çok uyarıya, tavsiyeye rağmen testi kırıldı.

Herkes layığını buldu diye düşünüyorum.

Tek temennim,

Parçalanmış camiayı bütünleştirecek, tekrar eski güzel günlere götürecek bir yönetimin göreve gelmesi,

Umarım yaşananlardan Galatasaray karlı çıkar.
 
Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...cemal ozgorkey "biz tuzukten once istifa ettigimiz için o secilemez kuralı bizi etkilemiyor olabilir" dedi..
 
Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...Baştan görecekti bunları hem yola çık Adnan Polat'la hemde yoldaşını sırtından bıçakla. Ayıp KALLEŞ adamın işi yok. Yapılan doğrular bile bazen yanlış yapılabilir Helvacı doğruyu yanlış bir yolla yaptı .
 
Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...Adamın amacı başkanlık olmasaydı gidip 2000 imza için kıçını yırtmaz, ibra etmeyiz der geçerdi.

Ama çok şükür hainliğin bedelini kendisi de ödedi.

Galatasaray camiasındaki bu denli parçalanmayı başlatan heriftir kendisi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt