Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...

Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...

baskanin taraftarin onune cikmaya korkup bu adami basinin onune atiyorsa

bu adama kizamazsin:)

adam ibra edilmeyecegi belliydi diyor:)

baskanlik iicn yapiyor diyenler

cevap verin tartisalim:)

Tamamda adamlar ayni yonetimden ayni yola bas koymuslar olurmu oyle koltuga bomba birakip kacmak, tamam baskan taraftarin onune atti ama oda taraftar gibi davrandi

baskanlik icin boyle one cikti diyenler kalkip biz yanlis dusuuyormusuz desin

ondan sonra adamin soylediklerini tartisalim

cunku bu adama laf edenlerin karakterine laf edenlerin elinden bu baskanlik isini cikartirsan elleri bos kalir

bende cok kizdim bagirdim adama arada sacma laflar ediyor diye

ama olanlar ortada

adam duzgun bir adam bu kadar basit

Seçim kararı alsalar ibra edilirlerdi abi. Mesele öyle değil, üyelere başka seçenek bırakmadılar ondan dolayı ibra edilmediler. Çünkü ibra edilmemek demek yönetimdeki doğru iş yapan adamların da hakkını yemek demek.

Tamamda adamlar ayni yonetimden ayni yola bas koymuslar olurmu oyle koltuga bomba birakip kacmak, tamam baskan taraftarin onune atti ama oda taraftar gibi davrandi

napsin adam arkadasim baskan sacmalamaya baslamis oda korkmadan agzina geleni soylemis

ne istiyorsunuzki adamdan

Seçim kararı alsalar ibra edilirlerdi abi. Mesele öyle değil, üyelere başka seçenek bırakmadılar ondan dolayı ibra edilmediler. Çünkü ibra edilmemek demek yönetimdeki doğru iş yapan adamların da hakkını yemek demek.

Orda uzuldugum bir murat yalcindag olabilir

bu adam imza toplayan adam namik

nasil bilmez bu kadar bariz ibra edilmeyecegini

adamin belliki baskanlikta gozu yokmus

ben sahsen bu kurali bilmeyen adam olarak boyle sizin gibi dusunmustum

ama yanlis dusunmusum

millet baskanlık icin yapıyor derken istifa etmeleri durumda secime katılabilcegi icn ugrasıyor bu kadar , ibra edilmezse aday olamıcagını bildigi için istifa edelim diye bastırıyor manasında diyor sanırım?? yani suan katılamıcak ya o olmasın diye bu kadar ugrastı manasında soyluyorlar tahminim.. yani ben oyle anladım ama??

bu adam imza toplayan adam namik

nasil bilmez bu kadar bariz ibra edilmeyecegini

adamin belliki baskanlikta gozu yokmus

ben sahsen bu kurali bilmeyen adam olarak boyle sizin gibi dusunmustum

ama yanlis dusunmusum

Abi bu ibra mevzusu bence dediğim gibi. Son dakikaya kadar Adnan Polat'ı uyardılar yapma etme seçim kararını al dediler. Ben Mehmet Helvacı ile ilgili konuşmuyorum zaten çünkü hiç bir insanın amacını anlamıyorum. Adnan Polat ise o noktada seçim kararını almadı. Madem ben yanıyorum herkes yansın, kimse yönetici olamasın diye mi düşündü onu da anlamadım.

Mehmet Helvacı'yı takdir ettiğim mevzu o mağlubiyetlerden sonra çıkıp konuşmasıdır ancak o konuşmalarda da çok talihsiz açıklamalar yapmıştır.

Mehmet Helvacı gibiler ile aynı saflarda yer alınamayacağını düşünüyorum.

Böyle dostunuz olursa düşmana gerek yoktur.

Şuanda Galatasaray büyük bir kaos ortamına girmiştir. Hiç gerek yoktu bence

Halit abi bu adamdan ben de hazzetmezdim abuk subuk tutarsiz aciklamalari vardir ama bana gore ocak ayindan beri cok dogru hareketler yapti. Baskanlik falan da hedeflemiyor adam, Galatasaray'a hizmet etmek icin yapti herseyi. Bence saygiyi hakediyor.

Ocak ayindan:

"Sıkıntılı günlerde etrafınızdakileri daha iyi tanıyorsunuz. İkinci başkanım bana şunu söylüyor; 'biz ibra olmayacağız, bunun için erken seçime gidelim, erken seçime gidersek ibra oluruz' diyor. Benim ibra olmama gibi bir derdim yok. Ben yaptığım her işin hesabını veririm. Sanki Galatasaray yolsuzluk yaptı diye korkuyorlar. Galatasaray'a şeffaflığı ben getirdim. 150 sayfa rapor gidiyor Divan'a. Biz her şeyi ortaya koyar, onların verdiği karar saygı duyarız. Galatasaray'ın vücudu genel kurul, ruhu ise taraftarıdır. Biri olmadan diğeri de olmaz. 'Seçim için imza toplarım' diyor. Kimse Galatasaray başkanlık makamını tehdit edemez, şantaj yapamaz. Bunun adı ihanettir. Bunun için Sayın Mehmet Helvacı, Doğan Yalçınkaya, Vedat Eşkinat'ı onurlu insanlar gibi istifaya davet ediyorum."

Helvaci imza olayiyla ilgili ne demis:

"Ben o yönetim toplantısında imza kampanyası başlatacağımı söyledim ama benim başlatmama gerek kalmadı. Çünkü başlamış bir imza kampanyası vardı.Böyle bir imza kampanyası verken benim de başlatmam, bölücülük olurdu, doğru olmazdı. Onun için bu kampanyanın arkasında değilim, yanındayım. Bunun doğru bir yol olduğunu düşünüyorum.

Çünkü genel kurulun desteğini almamız şart. Galatasaray ‘ın yenilenmeye ihtiyacı var. Bu Başkan için de bir fırsattır. Beni istemediğini söylüyor. Ne güzel işte! Yeni listeye beni koymayacak ve benden kurtulacak!"

Adamin hakli yani

baskan olmak isteyen adam oyle buyuk bir riske girmez

ayrica istifa edenlerin uye olamamasi konusunda turker aslan emin degilim dedi

o konu biraz muallakta

Galatasaray ın paraları alacağı puanlardan daha önemlidir diyebilecek kadar karaktersiz bir adam bu.Ne yapsa nafile o sözleri söyledikten sonra.

neyse arkadaslar

herkesin fikri kendine

adam akillica konusuyor

mac sonrasi sacmalamis olmasina takilarak hata yapmisiz

adami kurtlarin onune atan bir korkak vardi

helvacı salı günü genel kurul kararı alınmaaasa istifa etçekmiş

Galatasaray ın paraları alacağı puanlardan daha önemlidir diyebilecek kadar karaktersiz bir adam bu.Ne yapsa nafile o sözleri söyledikten sonra.

en kotu lafi GSi taraftar yonetmiyor demesi idi

ama aslinda oda dogru bir laf

sonucta secen insanlar taraftar

yoneten onlar

salaklik gereksiz bir yerde bu lafi ederek taraftari karsisina almasi idi

Üst Alt