Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...

Cevap: Mehmet Helvacı TRT1 de Konuk Olarak konuşuyor...

Ne yapsin baska? Adam baskana diyor genel kurula gidek yoksa ibro edilmeyecegiz, baskan bey diyor ki kimse beni tehdit edemez Helvaci adamsa istifa eder.

WHAT IS THIS PERHIZ

WHERE ARE THE LAHANA PICKLES

Boyle bir ortamda adam ne yapsin

Kameralara söylemeden önce mi böyle bir açıklama yaptı başkan? Hatırlamıyorum orayı tam.

haldun üstünel ve cemal özgörkeyde yeni yönetimde olamayacakmış.

helvaci ve arkadaslari getirelecek yeni yönetimi de indirecek, zamani gelince bunun icin hersey yapicaklar.

"bir dönem yasakligimiz var" diyor adam.

"beni bekleyin" diyor yani.

Bülent Tulun'un niye bağlandığını çözemedim. Konunun dışında şeyler söyledi.

Bence Kızılacak kişi Helvacı değil bizzat Adnan Polattır. Helvacı diyorki Yönetim kurulunda Adnan Sezginin başarısızlıkta sorumluluğu olduğunu söyledik ve Görevden alınması gerektiğini Başkana bildirdik . Başkan ise Sezgin ile devam edeceğini söyledi . Şimdi oyun bozan kim siz söyleyin . Mademki yönetim kurulundakilerin görüşlerini dikkate almıycaktın niye adamları listene aldın o zaman . Adnan Polat kendi etti kendi buldu . Kimsede suç aramasın ...

Arkamdan konuşmasınlar diyorda o milletin arkasından konuşuyor yahu. Kendisiyle çelişiyor Mehmet Helvacı.

Biliyorum abi ben geçmişte olanlara bir şey demiyorum. Bu adamın şu anki amacı, kendisini aklamaya çalışmaktan başka bir şey değil bence. Söylemeye çalıştığım bu.

Şu anda televizyonda olmasının amacı nedir örneğin? Sonuçta yönetim ibra edilmedi. Amacı buysa ulaştı. Nedir yani? Olay tamamen kişisel...

Mehmet Helvacı Seviyesiz bir insan değil aksine çok değerli bir hukuk adamı , Saygıyı , hakkkı , vicdanı hepimizden iyi biliyor. Bence bu adamın , kendiilkelerini hiçe sayarak böyle davranması , Ortada çok yanlış işlerin döndüğünü , kendisinin de buna alet olmak istemediğini gösteriyor...

Üst Alt