Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak toplantı yapacağız"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TRT de az önce açıkladı. Yarın toplantı yapılacağını Rijkaard dahil her türlü kararın alınabileceğini söylemiş.Hakan Şükür de benim duyduğum tazminat maddelerini görüşecekler, yolları ayırmak istiyorlar diye duyduğunu söledi.
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Hakan Şükür'ün A.B. versin. Servet ve Ayhan ile diyologları biliniyor zaten!
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Her hatanın bir bedeli vardır. Fayda vermeyen bir seçenekte ısrarcı olmak zaten çok aptalcaydı.
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"O değil de, Hakan Şükür'de ki bu mutluluk neyin nesi anlamadım.
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Yine ruhsuz futbolcular kazanacak demekki. Yazık hakikaten yazık. Bu futbolcular kaç tane daha T.Direktör gönderecek merak ediyorum.
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"yazıklar olsun rijkaard'ın kuyusunu kazanlara.
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Floryada Rijkaarda tepki varmış. Paralı askerler anında devreye sokulmuş.
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Yzıklar olsun bana ki sizi destekledim size güvendim rjkaard kadar tas düşsün basınıza var o kadar g.... yollsanıza serveti mustafayı ayhanı formanın hakkını vermeyenleri bu formayı giyebilmek için ömründen vazgeçecek insanlar var bee
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"8 maçta 4 mağlubiyet. Ligin sonuna demir atmış Sivasspor'a yenilmek. Bizden başka kimseyi yenememişler. Galatasaray'ın büyüklüğüne yakışmaz bu. Total futbol :)
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Rijkaard:4 - Skibbe:5. Maçın kahramanı Baros. Kazanan Skibbe de kaybedenler kim? 1 gol kurtarır belki Rijkaard'ı, ne dersiniz?
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Rijkaarda bu kumpası kuran bazı futbolcular ki Skibbeye de kurmuşlardı. Bu demek oluyorki yeni gelecek t.direktörede aynı işlemi yapacaklar.
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"defolun ulaaan! adnanlar helvacılar defoollsun!!!
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Yanlız Rijkaarddan sonra kim gelecekse çok şanslı takım en dipte zaten biraz birşey yapsa hemen kral ilan edilir.Tugay veya Fatih Terim gelecekse Yönetim istifa etsin..
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Yavv hala gerçekleri göremiyoruz..Hala Hakan Şüküre sallıyoruz,hala rijkartın kuyusunu kazdıklarını düşünüyoruz..Yemin ederim bıktım iusandım şu yorumları okudukca...Yahu ey taraftarlar olay şu

Adnan Polat derhal gidicek,Aziz yıldırımın asbaşkanlığını yapacak..Frank Rijkart gidecek yüce insan cruyffun bulduğu bir takımda görev alacak...Bu takıma hem kalite hem karekter olarak yakışmayan oyuncular derhal gönderilecek..(bunşarı ayırdığımız zaman elimizde3,5 tane oyuncu kalacak ama olsun alt yapı falan idare ederiz)Ama şu Allah rızasaı için yok kuyu kazmalar, yok ruhsuzlar,yok yeniçeriler demekten vazgeçelim,Eski oyunculara laf sokmaktan vazgeçelim..Yeter be birazcık gerçekleri görüp şu lanet olası teşhisi koyalım...
 
Cevap: Mehmet Helvacı: "Yönetim kurulu olarak yarın toplantı yapacağız"Fatih Terim denen ırkçı insanı nasıl yakıştırıyorsunuz Galatasaray'a! yazıklar olsun! Tugay gelecekse tamam bende razıyım. Başkası kurtarmaz zaten. Başarısız olacaksak Tugay ile olalım.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt