Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalar


Ntvsporda Spor merkezi programına telefonla katılan Mehmet helvacı önemli açıklamalarda bulundu.*Ünal aysaldan özür bekliyorum.

*Seçim kaçınılmaz ve zorunludur.

*Başkan mali genel kurul un ardından seçim ile ilgili açıklama yapacaktır.

*Ünal aysal Galatasaray üzerinden para kazandığını açıklamalıdır.

*Hagi zaten gönderilmek üzere getirilmiş bir hocadır.Önceden söylemiştim.

*Mali genel kurulda Hagi gidecektir. Belki şimdiden gitmiştir açıklanmıyordur.GSC Haber
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarNtvsporda Spor merkezi programına telefonla katılan Mehmet helvacı önemli açıklamalarda bulundu.*Ünal aysaldan özür bekliyorum.

*seçim kaçınılmaz ve zorunludur.

*Başkan mali genel kurul un ardından seçim ile ilgili açıklama yapacaktır.

*Ünal aysal Galatasaray üzerinden para kazandığını açıklamalıdır.

*Hagi zaten gönderilmek üzere getirilmiş bir hocadır.Önceden söylemiştim.

*Mali genel kurulda Hagi gidecektir. Belki şimdiden gitmiştir açıklanmıyordur.GSC Haberdikkat çekilmeli...
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarBi sen eksiktin Helvacıbaşı.Yapıştınız kulübün yakasına bir türlü bırakmıyorsunuz.
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarortalik karismis durumda her kafadan bir ses her kafadan bir aciklama cikiyor

yaziklar olsun Adnan POlat Klubu ne hale getirdin

kimler konusur hale geldi car car car
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarMafya vs... bir ortamdan kaçmış, ölmeden önce bildiği herşeyi sağa sola anlatan birşeye benzemeye başladı bu. Kişilik ve karakter olarak donma noktasında. Mehmet Helvacı ismine önceden az bir saygı varsa bile, artık o saygıyı da kendi yok etti.
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarHerif çizgi filmlerdeki hiç ölmeyen kötü karakterler gibi : )
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarTüm bu hengamenin, başımızdaki bela yöneticilerin, bu çapsız başkanın hepsi rahmetli Özhan Canaydın'ın başımıza sardığı belalar.Kusura bakmasın eğer hulukçu varsa aramızda: bu avukatlar, savcılar, hakimler kadar kibirli, üst tondan konuşan, yalanı bile kılıfına uydurup insanı acaba mı durumuna getirecek kadar uzman ama içini deşsen bomboş tipler yoktur hiç bir meslek gurubunda.
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarBu kadarda olmaz adam yönetimde , iç muhalefet yapıyor , defansı saglam onumu oynatsak acaba az gol yeriz.:lol:

Muhtemelen aday olacak veya , aday olmasını bekledigi kişiden ona söz verildi oda habire SEÇİM diyor :asd: ( yönetime tekrar girmek için )

Eskiden demirel vardı , konuşan Türkiye diye yırtınırdı muhalefette iken , iktidara gelince ,konuşanlarada BOŞ BOŞ konuşuyorlar derdi .:D

Eger Helvacı tekrar yönetime gelsin , ( aynı şekilde konuşanlara niye konuşuyorsunuz der ):mad:
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarbu adami elestirirken sunu untmayin amapolatin maclardan olaylardan sonra konusmaya yuzu yokken bu adami basinin onune atiyordu.bu adamdan nefret etmeye o zaman basladikben artik farkli dusunuyorum helvaci hakkinda
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarMafya vs... bir ortamdan kaçmış, ölmeden önce bildiği herşeyi sağa sola anlatan birşeye benzemeye başladı bu. Kişilik ve karakter olarak donma noktasında. Mehmet Helvacı ismine önceden az bir saygı varsa bile, artık o saygıyı da kendi yok etti.Bu adam nasil hukukcu, adalet yerine ihanet eder; konusmak icin birinin acigini bulmaya calisir, beceremez.
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarBu herifi en baştan beri sevmiyordum. Nedense hep itici gelirdi bana. Şu an tam olarak nefret noktasında. Bomboş bir adam. Bunun başkanlığa aday olduğunu falan görünce aklıma bir kurt düşüyor. Sanki Polat'ın yanında girmesinin sebebi kendine yol yapmakmış gibi. En baştan beri gözü başkanlıkta da doğru anı beklemiş gibi davranıyor. Belki de kulübün iç işlerini karıştıran, bazı şeylerin kötüye gitmesini sağlayan, medyaya gizli olarak olumsuz haberleri sızdıran adam bile olabilir bu herif. Öyle bir imaj çizdi resmen.
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarbu adami elestirirken sunu untmayin amapolatin maclardan olaylardan sonra konusmaya yuzu yokken bu adami basinin onune atiyordu.bu adamdan nefret etmeye o zaman basladikben artik farkli dusunuyorum helvaci hakkindaYalan söylemeyip Haldun Üstünel ve Cemal Özgörkey gibi istifa etseydi bu muamele yapılmazdı Serdar abi.Suç kendisinde.
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarBu herifi en baştan beri sevmiyordum. Nedense hep itici gelirdi bana. Şu an tam olarak nefret noktasında. Bomboş bir adam. Bunun başkanlığa aday olduğunu falan görünce aklıma bir kurt düşüyor. Sanki Polat'ın yanında girmesinin sebebi kendine yol yapmakmış gibi. En baştan beri gözü başkanlıkta da doğru anı beklemiş gibi davranıyor. Belki de kulübün iç işlerini karıştıran, bazı şeylerin kötüye gitmesini sağlayan, medyaya gizli olarak olumsuz haberleri sızdıran adam bile olabilir bu herif. Öyle bir imaj çizdi resmen.Al sana bi tanede benden komplo teorisi A.Polatla danışıklı dövüş içinde ve sürekli A.Polat'a sallayıp onu mazlum konumuna düşürerek(malum halkımız mazlumu sever) oluşan muhalefeti bu şekilde püskürtüyorlar.
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarBu herifi en baştan beri sevmiyordum. Nedense hep itici gelirdi bana. Şu an tam olarak nefret noktasında. Bomboş bir adam. Bunun başkanlığa aday olduğunu falan görünce aklıma bir kurt düşüyor. Sanki Polat'ın yanında girmesinin sebebi kendine yol yapmakmış gibi. En baştan beri gözü başkanlıkta da doğru anı beklemiş gibi davranıyor. Belki de kulübün iç işlerini karıştıran, bazı şeylerin kötüye gitmesini sağlayan, medyaya gizli olarak olumsuz haberleri sızdıran adam bile olabilir bu herif. Öyle bir imaj çizdi resmen.bence abartiyoruz

polat bu adami zorla konusturmasa malubiyet sonrasi

boyle nefret etmezdikbazi seylere inaniyorum

hagiyle daha once calistim yapmayin rijkaardi yollayim camiasi umutsuz birakmayin dedim

hagiyi gondermek uzere getirmeyin dedim diyor
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarbu adami elestirirken sunu untmayin amapolatin maclardan olaylardan sonra konusmaya yuzu yokken bu adami basinin onune atiyordu.bu adamdan nefret etmeye o zaman basladikben artik farkli dusunuyorum helvaci hakkindaBu adam aslında bir ekip kurmuş yönetim içinde. O maçlardan sonra konuşmasının da tek sebebi var. Hukuk adamı, savunma yapılacaksa ve iyi bir savunma isteniyorsa bundan başkası orada konuşamaz. Kaldı ki bu adam bir 2. başkandı. Kulüp başkanlarının maçtan sonra konuşması bana hep saçma gelmiştir. Bu olay bir tek bu kulüpte oluyor. Fenerbahçe ve Beşiktaş 2., 3. adamlarını kamera karşısına gönderir örneğin. Şekip Mosturoğlu, Nihat Özdemir, zamanında Mahmut Uslu, Mete Düren, zamanında Sinan Engin falan. Bence doğru olanı da bu.
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarsinsi herif

ayni soyledigimgibi KV deki Nizammeddin vardi ya her seyi karistiran tam onun gibi

simdi hatirladim oda gozluk takardi Helvacida
 
Cevap: Mehmet Helvacıdan önemli açıklamalarbence abartiyoruz

polat bu adami zorla konusturmasa malubiyet sonrasi

boyle nefret etmezdikbazi seylere inaniyorum

hagiyle daha once calistim yapmayin rijkaardi yollayim camiasi umutsuz birakmayin dedim

hagiyi gondermek uzere getirmeyin dedim diyorI ıh, bu bir fırsat kollamaktır. Şu ortamda Adnan Polat ne dese inanılmayacak. Eğer dedikleri doğru bile olsa Rijkaard'ın gönderildiği basın toplantısı sonrası çıkan haberlerden biri de Işın Çelebi'nin buna çok itiraz ettiği, yönetimde buna tek başına karşı çıktığı haberleri. Şu an Işın Çelebi 2. başkan, Helvacı vasıfsız. Sence Işın Çelebi'nin o noktada olması gerekmez miydi? Sonuçta yönetimi karşısına alan adamdı o dönem. Bu işte bir terslik var, o terslik de Mehmet Helvacı'nın samimiyetsizliği.
 
Üst Alt