Mehmet Helvacı'dan Zarar Eleştirisi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı'dan Zarar Eleştirisi!

fft226_mf5172878.Jpeg

AJANSSPOR
- Galatasaray Kulübü Eski Başkan Adayı Mehmet Helvacı, Olağan Genel Kurul’da açıklamalar yaptı. Helvacı, açıklanan rakamların baz alındığı dönemden sonra gelişmeler olduğunu ve zararın olabildiğince net dile getirilmesi gerektiğini dile getirdi.

İşte Mehmet Helvacı’nın yaptığı açıklamalardan Ajansspor’un derledikleri açıklamalar şu şekilde :

“Zarar kalemleri olabildiğince açıklanmalı”

Bu tablolar üzerinde Mali Genel Kurul’da uzun uzun konuşacağız. Ama bazı ana hatların altını çizmek lazım. Yönetim, kanuni olarak 2016 yılını bize sunmakla yükümlü. Biz de bu hesaplar üzerinden yorum yapmak durumundayız. Geçtiğimiz aylar içerisinde de önemli gelişmeler oldu. Lehte ve aleyhte karar verirken, bu bilgilere ihtiyacımız olacak. Zarar kalemlerinin olabildiğince açıklanması gerektiğini düşünüyorum. Basit bir A4’e toplantılar öncesi yazılıp bizlere dağıtabilirler. Ayrıca, Genel Kurul’da tabloların bu sunumlarının kısa olmasını rica ediyorum. Daha çok Galatasaraylı söz hakkı alabilmeli.

“Zarar her geçen gün artıyor”

Bu tablo bize çok net şeyler gösteriyor. İyi niyet, kötü niyet ayrımı gözetmeksizin zararımız sürüyor. Her geçen gün artıyor. Zarara kim sebebiyet veriyorsa tüzüğe eklenmesidir. Tüzükler yürürlüğe girdikten sonra bağlayıcı olacak. Ben de başkan adayı olmuştum. O gün tarihiyle bir taahüttname imzalayıp vermiştim. Zarar konusunda imza vermiştim. Özbek’in fedakarlığının farkındayım. Başkanın da benzer şekilde davranmasını bekliyorum. Belki bir tüzük hükmü haline getirmekte fayda var. Kur farkı zararlarının olduğunu görüyoruz.

“Bazen şampiyonluk beklenmeyebilir”

Galatasaray her alanda şampiyon olmakta yükümlüdür. Ancak bazı dönemlerde sadece bayrak göstermek de yeterlidir. Ekonomi zor durumda olduğunda, şampiyonluk beklenmeyebilir. Zarar ettirse de sporun her alanında faaliyet devam etmelidir.

PORTAL HABERİ

Demin haberde alt yaz geçti Glatasaray'ın net borcu 1 milyar 900 milyon lira oldu diye

ABV ABV ABV diyorum başka bir şey demiyorum

Borç ödemeye geldik diye gelip Riva+Florya satılıp borcu 2 milyar liraya çıkaran bir yöetimimiz var ...

çok zayıf ve ibranın geleceğini gösteren bir açıklama.

Ünal Aysal'a sövüp sayan Helvacı süt dökmüş kediye dönmüş.

Kojiro Hyuga‏ @Samiyen_1905
Mağazacılıktan da 10 Milyon Lira zarar etmişiz. Duygun abisi görevdeyken, Dursun kardeşine bağlamıştı mağazacılığı, hatırlatalım mı?

Menfaatçinin önde gidenidir. Menfaati neyse onu yapar gerekirse köstebeklik yapar. Aysal döneminde ortalığı yangın yerine çeviren ne idüğü belirsizlerin hepsi bunca yaşanan rezilliğe rağmen bugün sus pus. Bu eleman da onlardan biri.

Kısaca bunun her tarafı asil ve net olsa ne olur olmasa ne olur?

yangin yeri diye bisey yok, adam ceza almamizdan aylar once ceza alacaz dedi. bunla ilgili de elestirilerini soylemistir zamaninda dogal olarak. taraftara terorist diyen baskani indirdi ordada bi kostebeklik soz konusu degil. kendi o yonetimde olmasina ragmen acikca adami elestirdi. menfaatcilik de nerden cikti bilmiyorum, adam hala divanda falan cikip elestiriyor ya da fikirlerini beyan ediyor. bazi menfaatci olmayan vizyonlu baskanlar da uzaktan basina falan tease eden aciklamalar yapiyor isine gelince, onun disinda ortada yok. hangisi menfaatci malum

yangin yeri diye bisey yok, adam ceza almamizdan aylar once ceza alacaz dedi. bunla ilgili de elestirilerini soylemistir zamaninda dogal olarak. taraftara terorist diyen baskani indirdi ordada bi kostebeklik soz konusu degil. kendi o yonetimde olmasina ragmen acikca adami elestirdi. menfaatcilik de nerden cikti bilmiyorum, adam hala divanda falan cikip elestiriyor ya da fikirlerini beyan ediyor. bazi menfaatci olmayan vizyonlu baskanlar da uzaktan basina falan tease eden aciklamalar yapiyor isine gelince, onun disinda ortada yok. hangisi menfaatci malum
Hı hı şu açıklamasından görüyoruz eleştiriyi fikri :) Süt dökmüş kedi gibi mübarek. Yok A4 kağıda bassınlar da yok bilmem ne. Ne söylediğini kendi de bilmiyor. Şu Dursun döneminde doğru düzgün tek açıklamasını duymadım ben bunun.

Riva ve Florya konusunda dolandırılırsak eğer ilk tepesine binilecek adamların başında geliyor bu herif. Benim için son derece sinsi ve soru işaretli bir heriftir.

Brütüs denilenerek, hakaret edildigi zannedilen kiymetli bir Divan Üyemizdir. Tarihte hain olarak anilan Brütüs, aslinda bir demokrasi kahramani, hatta bir demokrasi sehidir. Zorbaliga karsi bir baskaldiridir.

Ha unutmadan bir de "Küçük olsun benim olsun" cuların en tipik örneğidir. Şu herifi de asil yaptınız ya diyecek bir şey yok.

Üst Alt