Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi

Cevap: Son Dakika | Mehmet Helvacı'nın cevabı gecikmedi

Helvacı'nın gidişi bence Galatasaray'ı aydınlığa götürecek. O derece eminim. Uyuz oluyorum bu sinsi herife...

Bir insan nasıl bu kadar yüzsüz olabiliyor yahu aklım almıyor.

Ben o kadar kolay bırakacağını sanmıyorum. Şirket birleşmesini kendisinin yaptığını söylüyordu. Kolay kolay bırakmaz.

Bunda bi iş var. Eğer gururu olsaydı istifa ederdi. Ama başka bi iş var işte..

Hafta sonu taraftarın Adnan Polat'ı değil Helvacı'yı protesto etmesi lazım bence. Galatasaray için en doğrusu bu bence.

Bu adam sürekli kulübü bir yöne çekiyor, her açıklaması olay oluyor. Sürekli yönetim birlik içerisinde olamadı, hep bu adam çatlaklık yarattı. Bundan adım gibi eminim. Umarım statta kaliteli bir şekilde protesto edilir de defolur gider.

Önceki istifaların da sebebi Helvacı olabilir. Özgörkey ve Üstünel gibi...

İstemediği sürece istifa etmez. Başkan'ın görevden alma şansı yok

Arkadaşlar hakaret etmeyin, edenlere ceza vermek zorunda kalacağız, lütfen biraz daha sakin olalım

RENKDASLAR DIKKAT!!!!!

helvacinin amaci yigirt sardan ile beraber baskanlik koltugunda.helvacinin olagan üstü kongreye gitmek istemesinin sebebei ise;eger mart ayinda yapilacak olan genel kurulda mali ve idare bakimdan birinden biri ibra edilmez ise polat dahil tüm üyeler bir secim süresi boyunca baskan adayi olamayacak.korkulari bundan yani helvaci baskan olmak istiyor ve polati olagan kongreye zorluyor.kongreye gitmek iicn üylerden 3 kisi bunu talep etmesi gerek oldugundan helvaci polatin yanina gövde gösterisi olarak 3 kisiyle gitti.kisacasi helvaci ve ekibi polatin kuyusunu kaziyor.

burası babasının çiftliği değil. GALATASARAY ın menfaati için gerekiyorsa istifa ediceksin,hele yaptığı o hainliklerden sonra kesin etmen lazım

Üst Alt