Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli oldu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
twitter'da yaptigi aciklamaya göre transfer listesinde/ prensipte anlastigi oyuncular sunlar:- Mehmet Ekici,

- Marko Arnautovic,

- Sebastian Mielitz,

- Ricardo Clark

- Hans Jörg ButtTwitter
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli olduyani...:) helvacı için fena isimler değil. ama bugün pirlo gelmesin yaşlı, drogba iş yapmaz diyenler bunlara ne derdi bilmiyorum.
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli oldumehmet ekici ile ön sözlesme yapildi ise neden al madi yeni yönetim ?
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli olduEğer gerçekten Ekici ile ön sözleşme yaptıysa Sayın Helvacı, Galatasaray'ımızın menfaatleri doğrultusunda bu transferin gerçekleşmesini sağlamalıydı. Ünal Aysal kazandı seçimi bahanesiyle Galatasaray'ın çıkarları şahsi menfaatlerin ardında bırakılamaz.
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli olduBunlar ne be? Bir Arnautovic iş yapar.Gerisi çöp.Edit:Mehmet Ekici'de varmış,onu görmemiştim.
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli oldumehmet ekici ile ön sözlesme yapildi ise neden al madi yeni yönetim ?Bende onu anlamıyorum sen sonuçta Galatasaray'a hizmet için bu işi yapıyorsun madem anlaştın,başkan olamasan bile getirt takıma kaliteli isimleri.Aynı şey Turgay Kıran'ın anlaştığı söylenen Gamiro,Serdar Gürler ve Sşnan Bolat için de geçerli
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli olduMehmet Ekiciyi neden kabul etmedi acaba yonetim? Bonservisi fazla mi acaba?

Helvaci listeyi yeni yonetime sunmus.
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli olduEğer gerçekten Ekici ile ön sözleşme yaptıysa Sayın Helvacı, Galatasaray'ımızın menfaatleri doğrultusunda bu transferin gerçekleşmesini sağlamalıydı. Ünal Aysal kazandı seçimi bahanesiyle Galatasaray'ın çıkarları şahsi menfaatlerin ardında bırakılamaz.Mehmet Helvacı : "Anlaştığımız oyuncuları yeni yönetime bildirdik,ilgilenmediklerini ilettiler."
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli olduHepsi leş. :asd:Ekicinin 5 maçını izledim daha bi numarasını göremedim.Bakalım yeni takımında da göremezsem adam bildiğin Balon olucak benim için.
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli olduHani 6 yerli 4 yabanci ile anlasmisti? Oteki 5 yerli oyuncu nerde? Bu adam resmen yalan soyluyor yahu.
 
Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli olduKeşke açıklamasaymış listeyi,bir an hayatım film şeridi gibi geçti gözlerimin önünden ya bu adam başkan olsaydı?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt