Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
twitter'da yaptigi aciklamaya göre transfer listesinde/ prensipte anlastigi oyuncular sunlar:

- Mehmet Ekici,

- Marko Arnautovic,

- Sebastian Mielitz,

- Ricardo Clark

- Hans Jörg Butt

Twitter

Cevap: Mehmet Helvaci'nin oyuncu listesi belli oldu

yani...:) helvacı için fena isimler değil. ama bugün pirlo gelmesin yaşlı, drogba iş yapmaz diyenler bunlara ne derdi bilmiyorum.

mehmet ekici ile ön sözlesme yapildi ise neden al madi yeni yönetim ?

Eğer gerçekten Ekici ile ön sözleşme yaptıysa Sayın Helvacı, Galatasaray'ımızın menfaatleri doğrultusunda bu transferin gerçekleşmesini sağlamalıydı. Ünal Aysal kazandı seçimi bahanesiyle Galatasaray'ın çıkarları şahsi menfaatlerin ardında bırakılamaz.

Bunlar ne be? Bir Arnautovic iş yapar.Gerisi çöp.

Edit:Mehmet Ekici'de varmış,onu görmemiştim.

mehmet ekici ile ön sözlesme yapildi ise neden al madi yeni yönetim ?

Bende onu anlamıyorum sen sonuçta Galatasaray'a hizmet için bu işi yapıyorsun madem anlaştın,başkan olamasan bile getirt takıma kaliteli isimleri.Aynı şey Turgay Kıran'ın anlaştığı söylenen Gamiro,Serdar Gürler ve Sşnan Bolat için de geçerli

Mehmet Ekiciyi neden kabul etmedi acaba yonetim? Bonservisi fazla mi acaba?

Helvaci listeyi yeni yonetime sunmus.

Eğer gerçekten Ekici ile ön sözleşme yaptıysa Sayın Helvacı, Galatasaray'ımızın menfaatleri doğrultusunda bu transferin gerçekleşmesini sağlamalıydı. Ünal Aysal kazandı seçimi bahanesiyle Galatasaray'ın çıkarları şahsi menfaatlerin ardında bırakılamaz.

Mehmet Helvacı : "Anlaştığımız oyuncuları yeni yönetime bildirdik,ilgilenmediklerini ilettiler."

Hepsi leş. :asd:

Ekicinin 5 maçını izledim daha bi numarasını göremedim.Bakalım yeni takımında da göremezsem adam bildiğin Balon olucak benim için.

Hani 6 yerli 4 yabanci ile anlasmisti? Oteki 5 yerli oyuncu nerde? Bu adam resmen yalan soyluyor yahu.

Keşke açıklamasaymış listeyi,bir an hayatım film şeridi gibi geçti gözlerimin önünden ya bu adam başkan olsaydı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt