Mehmet Özbek Fan Grup - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Özbek Fan Grup

2jN2eHz.gif

Mehmet Özbek harıl harıl çalışıyor.
"Taraftarı mutlu edelim çocuklar" söylediği öğrenildi

Adem Büyük muazzam transfer olur.
Kanımca güzel Komisyon payı düşebilir...ayrıca Kasımpaşa ile süren komisyon dostluğumuzu daha sıkı tutarız.

220420161302301957647.jpg

Son düzenleme:
Dernek yönetim kurulumuz görevinin başındadır.

Mehmet Özbek görevinin başında olduğunu ve istifasının söz konusu olmadığını belirtti.

Şu an aynı gezi olayları gibi dış mihrakların Galatasaray'a dayattığı bir süreç söz konusu , sanki sportif olarak bir başarısızlık ve mali disiplinsizlik gibi bir ortam olduğu algısı yaratılmaktadır.

Taraftarımız müsterih olsun , yıldız oyuncu görüşmeleri devam ediyor.Dünyaca ünlü yıldızlar yakında Galatasaray'a imza atacak.

Son düzenleme:
Dernek yönetim kurulumuz görevinin başındadır.

Mehmet Özbek görevinin başında olduğunu ve istifasının söz konusu olmadığını belirtti.

Şu an aynı hezi olayları gibi dış mihrakların Galatasaray'a dayattığı bir süreç söz konusu , sanki sportif olarak bir başarısızlık ve mali disiplinsizlik gibi bir ortam olduğu algısı yaratılmaktadır.

Taraftarımız müsterih olsun , yıldız oyuncu görüşmeleri devam ediyor.Dünyaca ünlü yıldızlar yakında Galatasaray'a imza atacak.

bir daha ki transfer görüşmesini Maldivler de yapalım reis şimdi tam zamanı diyorlar

ben medyayı gazlıyorum şimdi güney amerika brezilya bla bla bla,mehmet abiye söyle biletleri yeri ayarlasın,kalanını hallederiz

tüzük gereği GSC forum üyeleri 160 imza toplarsa bu konuyu müzakere edebiliriz.

Olabilir ama basligin kapatilmasi makara bir mevzu da olsa bu vesile ile ciddi dusuncemi ileteyim

bir seyde basarisizsan , istenmiyorsan , veya yogun tepki aliyorsan o isi birakman isteniyorsa ne yaparsin

bazisi surekli baski gordukce radikallesir , isi hukuga vurur , kapatmiyorum der hirslanir

kimisi de soylenenlere kulak kabartir , yapamadim der cekilir

mesela senin ciddi ciddi uzerine gelince , kufur kiyamet kapatacaksin gideceksin bu forumdan basliktan dense ne yapardin ?

Olabilir ama basligin kapatilmasi makara bir mevzu da olsa bu vesile ile ciddi dusuncemi ileteyim

bir seyde basarisizsan , istenmiyorsan , veya yogun tepki aliyorsan o isi birakman isteniyorsa ne yaparsin

bazisi surekli baski gordukce radikallesir , isi hukuga vurur , kapatmiyorum der hirslanir

kimisi de soylenenlere kulak kabartir , yapamadim der cekilir

mesela senin ciddi ciddi uzerine gelince , kufur kiyamet kapatacaksin gideceksin bu forumdan basliktan dense ne yapardin ?
kim dedi sana küfür kıyamet bu forumdan gideceksin diye?

antipati toplayan her üye illa ki tepki alır , bunda senin de kabahatin var ama gördüğpün üzere herkes olduğu gibi kabul edip artık sana tepki koymuyor , üstelik forum yönetimi de koruyucu bir tavır içerisinde sahip çıkmıştır çoğu zaman.

forumumuz bence çoğu platforma göre oldukça sağ duyulu ve çok kötü günler geçirdiğimiz şu halde bile olan biteni tiiye alarak aktif bir görünüm çiziyor.

fazla ciddiyet insanı yalnızlığa iter söyliyeyim.

Melih anlamadin , tamamen baska yerden yaklasmissin , ben kendimle ilgili yazmadim bunlari

diyorum ki bu baslik geyik bir baslik , ama is ciddiye binse ve uyeler kapat et diye seni zorlasa ama ellerinde kapatacak guc olmasa , karar sana kalsa ne yapardin diye deneysel bir sey sordum

Melih anlamadin , tamamen baska yerden yaklasmissin , ben kendimle ilgili yazmadim bunlari

diyorum ki bu baslik geyik bir baslik , ama is ciddiye binse ve uyeler kapat et diye seni zorlasa ama ellerinde kapatacak guc olmasa , karar sana kalsa ne yapardin diye deneysel bir sey sordum
tarihin derinliklerine gömerim .

haysiyet ülkede kalmamış , istifa müessesi işlemiyor olabilir ama bu bizi ırgalamaz.

Mesela bu senin dusuncen ama kalibimi basarim burada 100 birim uye olsa , bu tip bir baskida iyice dikenlerini cikarip "kapatmiyorum yapabiliyorsaniz kapatin" diyecek tonla insan cikar , bunu sen de biliyorsun

MÖFG Dernek başkanı Melih gerekdinde​ bir saniyede istifasını sunar.
Bazıları gibi koltuk sevdası yapmaz.

Iki yıllık başkan olarak seçilen Melih bir kere olsun para konusunu konuşmadı.
Imzayı boş belge ye atıp, siz "gerisini bitirin çocuklar" demiş birisi.

Kafası yerinde, kendinin bilen ve ego tatminlik den ziyade GS'ı düşünen bir yapısı var.

"Istenmeyen yerde, bir saniye kalmam" diyen büyük dernek başkanı Melih Peker.

Sinan Bilgin

Son düzenleme:
Derneğimizde komisyon havuzuna aktarılan gelir kalemi üyeler arasında eşit pay edilmektedir.

Haziran ayında yapılacak Olağan genel kurulda üyelerin gerek görmesi halinde genel başkanlık seçimi için müzakere edilebilir ve kurultay erkene alınabilir.

Üst Alt