Mehmet Özbek: "İstifa etmedim!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Özbek: "İstifa etmedim!"

fft226_mf6009170.jpg

Galatasaray'da eleştirilerin odak noktası haline gelen Başkan Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek'in, futbol şubesindeki görevini bıraktığı haberleri sosyal medyada dolaşmaya başladı. İşin aslına ise Gamaspor ulaştı!

ÖZEL: Galatasaray camiasında başarısızlığın en büyük sebeplerinden olarak gösterilen Mehmet Özbek, baskıları azaltmak adına adeta kabuğuna çekilecek.

Göz önünde olmama ve medya karşısına çıkmama kararı alan Özbek’in, görevine sessizce devam edeceği öğrenildi.

ÖZBEK : İSTİFA ETMEDİM

Milliyet'e konuşan Mehmet Özbek istifa etmediğini, ve görevinin başında olduğunu sadece daha kurumsal bir yapı olacağını ve başlarının da başkan olacağını açıkladı.

Yani daha demin söylediğim gibi

Resmi olarak hiçbir görevde bulunmadan Galatasaray'ın parasını yemeye devam edecek

Özbek biraderleri anlamak mümkün değil koskoca bir kitle tarafından gram hayırla hatırlanmayacaklar ama ısrarla koltukta duruyorlar. Toz pembe hayellerle yaşıyorlar herhalde.

Nasil bu imza kampanyasindan sonra hemen boyle bir haberi yazdirma geregi duymus, sonra da yalanlarlar. Tam Aziz taktikleri.

Üst Alt