GSC Haber - Mehmet Özbek İstifa Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mehmet Özbek İstifa Etti!

cengiz baskan gecen gun yaptigi konusmayla kovmaktan beter etti

izlemedin galiba

Isabet olmus , hakettiler zate

fakat AS deki bir yoneticiyi kovamazsin onu demek istiyorum , dernek secimleri yenilendi , sportif AS yonetiminden kendilerinin istifa etmesi gerekiyor

lafima itibar etmeyenler turk ticaret kanunu ile dernekler kanununda ilgili maddelere goz gezdirebilirler

Gercekten bu adam GS baskanligi yapti. Gercekten adaletin olmadigi random bir dunyada yasiyoruz.

Yoksa ihtimali yok o koltugun o arkaya temas etmesi mucizevi bir olaymis.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Liseli zihniyet neler cektiriyor camiaya canli yasiyoruz senelerdir.

Su x nesli midir nedir artik onlar gorev alsin karar mercii bu kendini ifade edemeyen insan musveddeleri gibi yasam formlarina kalmasin bi zahmet. Birde uyeligi halka arz et nedir yani sovalye mi olacagiz bu gizem bu sinifcilik algisi? Klube uyeligi ac ve GS ile yasayan insanlara sans taninmali. Lise bitiren herkes yonetimi belirleyebilir diye bir mantik yok cagin gerekliliklerine uymuyor demode yapiniz.

Dursun denen is bilmezi 2.5 sene izlettiniz bana yeter ulan... tum postlarima bakilsin bir kere bile baskan hakkinda ters birsey demedim yazmadim konusmadim.

Hesap verecek yok onca gayrimenkuller noldu arti miyiz eksi mi kimler nemalandi bilmiyoruz.

Anlat anlat kime ne ? Bu duzen degismeli bundna sonraki baskan yeni kusak akademik kariyer yapmis biri olsunda projeler uretelim.

Baska diyecegim yok bu herif Gs adasina sandalla bile alinmamali.

Sitemim bu iki abi kardese. Biri su tesisatcisi biri de 2.5 sene GS baskanligi yapti iste.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Üst Alt