GSC Haber - Mehmet Özbek İstifa Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mehmet Özbek İstifa Etti!

Yeni yönetimin devir teslimi aldığı Galatasaray'da iki istifa daha KAP'a bildirildi!

Sarı-kırmızılı kulübün KAP'a yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Mehmet Dedeoğlu ve Sn. Mehmet Aydın Özbek 25.01.2018 tarihi itibariyle, Yönetim Kurulu Üyeliklerinden istifa etmiştir. Yönetim Kurulumuz istifa ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliklerine Türk Ticaret Kanunu'nun 363 üncü maddesi kapsamında, yasal şartları haiz, yeni üyeler seçip ilk genel kurulun onayına sunacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

@ Mehmet Ö zbek

florya tesisatından borular artmış, al bir tarafına sokarsın

terasputki_musta.jpg

İstifa için bir de fırsat vermişiz. Kovduk demiyoruz da ! Bizim Galatasaray camiası kadar hoşgörülü başka bir camia tanımıyorum. Şu yaptıklarını biri Aziz Yıldırım'a yapsaydı sille tokat döve döve gönderirdi. Fazla tolerans gösteriyoruz. Ne gerek var böyle demokratik tavırlara, direk kovduk desek var ya içim soğurdu.

İstifa için bir de fırsat vermişiz. Kovduk demiyoruz da ! Bizim Galatasaray camiası kadar hoşgörülü başka bir camia tanımıyorum. Şu yaptıklarını biri Aziz Yıldırım'a yapsaydı sille tokat döve döve gönderirdi. Fazla tolerans gösteriyoruz. Ne gerek var böyle demokratik tavırlara, direk kovduk desek var ya içim soğurdu.

Kim kimi kovuyor ? Sportif AS yonetim kurulundaki kimse ancak istifa eder , kovulamaz.

biraz bilgiyle yaklasalim olaylara lutfen

Kim kimi kovuyor ? Sportif AS yonetim kurulundaki kimse ancak istifa eder , kovulamaz.

biraz bilgiyle yaklasalim olaylara lutfen
Off Sinan gerçekten baydı artık. Yahu böyle şeyleri bilmiyoruz, şahsen kovulmalı içerikli bir mesaj yazan biri olarak şahsen bilmek de istemiyorum.

Ancak, senin de bir türlü anlamadığın, burada yazılan bu tür mesajların sadece tepki mesajı olduğu gerçeği.

Üst Alt