Mehmet Özbek Kancayı Pepe'ye Taktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Özbek Kancayı Pepe'ye Taktı!

Yasina falan bakmayin, Pepe kalitesinde bir oyuncu 2 sene rahat oynar bizde ve yanindakilerine liderlik yapacak tecrubeye sahiptir. Ben genelde yasli oyunculara karsiyim ama Pepe den daha iyisini de alamazsin bu devirde. Mehmet Ozbek bunu alirmi ? Alamaz tabi.

Ujfalusi 33 yasindaydi bize geldiginde, Pepe ise gecen 34 yasina girdi ve bence vücut olarak Ujfalusi den cok daha fit bir durumda.

Bence de rahat 2 sene oynar bizim ligde sakatlik falan yasamazsa. Ujfalusi de ikinci senesinde rahat oynardi ama adam agir sakatlik gecirdi ve kariyeri bitti ne yazik ki.

t.d de terim arenada rakipler sahaya cıkmazdı heralde :D

Hepsini geçtim tek melo olsa bile yeterdi... 1000 mesajım da saygıdeğer Melo'yu sevgiyle anıyorum. Bu adamın hırsı, öz güveni, iki yönlü oyunu her şeyiyle inanılmaz biriydi o geldi güller açtı o gitti güller kurudu keşke hiç gitmeseydin 36-37 ye kadar bu ülke de rahat oynardı. Takımı 1 değil 3-4 level atlatıyordu. Umarım bir gün futbolcu olarak olmasa da yine de yollar kesişir :eek:ley:

Son düzenleme:
şu konuyu okudum, görüyorumki taraftar artık akıllanmış, yemiyor bu numaraları. gazetelerin son çırpınışları bunlar. ayrıca daha dün dırsın ekonomik transferler yapıcaz dedi, yani dursın kalitesine yakışan transferleri yapacaktır hiç kuşkumuz yok.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

City ve PSG de istiyormus kendisini. Eger dogruysa Cin den 12 Milyonluk teklifi reddetmis 2018'deki dünya kupasina gidebilmek icin Avrupa da bir takimda oynamak istiyormus.

City ve PSG de istiyormus kendisini. Eger dogruysa Cin den 12 Milyonluk teklifi reddetmis 2018'deki dünya kupasina gidebilmek icin Avrupa da bir takimda oynamak istiyormus.
Zaten Dursun özbek'in pepe gibi bir oyuncuyu alması kıyamet alameti gibi bir şey olur.

Ünal Aysal'ın wesley sneijder'ı getirmesi gibi bişey kendi çapında.

TapaTalK

Portekiz milli takımında oynamak için büyük bi ligte oynamasına ihtiyacı yok Pepenin.Ama tabi ben yinede Türkiyeyi tercih edeceğini sanmıyorum.

Portekiz milli takımında oynamak için büyük bi ligte oynamasına ihtiyacı yok Pepenin.Ama tabi ben yinede Türkiyeyi tercih edeceğini sanmıyorum.

Zaten büyük lig den önemli olan Avrupa da devam etmesi yani göz önünde olmasi. Cin'e giden adam kafasinda futbolu bitiriyor, oraya giderse Milli takim kapisi da kapanir bence.

Adamin hala piyasasi var bir de bonservissiz yani, bütün kulüpler böyle tecrübeli bir adami ister sonucta.

Bizim alma ihtimalimiz yok, bunun en büyük nedeni de Dursun tabi ki.

Zaten büyük lig den önemli olan Avrupa da devam etmesi yani göz önünde olmasi. Cin'e giden adam kafasinda futbolu bitiriyor, oraya giderse Milli takim kapisi da kapanir bence.

Adamin hala piyasasi var bir de bonservissiz yani, bütün kulüpler böyle tecrübeli bir adami ister sonucta.

Bizim alma ihtimalimiz yok, bunun en büyük nedeni de Dursun tabi ki.

Dursun çapsız,kardeşi ondan da çapsız bence.Kardeşi ne derse onu yapıyor Dursun.Kendisi gitmiyor bari kardeşini postalasa emin ol gözle görülür değişiklik olurdu.Mehmet Özbek Florya'da durduğu müddetçe bu seneden farklı seneler geçirmeyiz.

Üst Alt