GSC Scout - # Mehmet Özcan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EBxNzr0WkAAkS-t

EBxNzrzX4AI4YlH

Kaliteli orta saha oyuncularını ayrı severim. Yıllar sonra adam akıllı genç yerli bir orta saha oyuncusu transfer edebilsek, en çok ben memnun olurum herhalde. Mehmet ya da başkası olmuş, fark etmez hani...

Scout ekibine taktım bu yıl, hiç mi işe yarar futbolcu bulamıyorsunuz?..Birkaç video ile yorum yapmayı doğru bulmasam da beğendiğimi söylemeliyim. Denemeden, hep 30+ futbolcular peşinden koşmakla olmuyor, olmayacak...

Adım gibi eminim ilgileniyoruz.

Bir süredir bazı medya organlarında yayınlanan Eskişehirsporlu futbolcu Mehmet Özcan’la ilgilendiğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
13 Haziran 2019 tarihinde yaptığımız açıklamada belirttiğimiz gibi Kulübümüzün 2019-2020 sezonu transfer çalışmaları, teknik heyetimizin raporları, UEFA Finansal Fair Play çerçevesinde ve Kulübümüzün çıkarları doğrultusunda yürütülmektedir.
Transfer çalışmalarında resmiyet kazanan bütün gelişmeleri resmi yayın organlarımızdan sizlerle paylaşacağımızı bu vesile ile yeniden hatırlatmak isteriz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Adem' i, Şener' i, (alabilirsek) Falcao' yu filan, scout ekibi ve bilmem kaç kişilik teknik heyet olmadan da alabiliriz. Hep soruyorum, ne iş yapar bunca adam?..

İlle Mehmet alınsın gibi bir derdim yok, birkaç videodan başka izlemişliğim de yok. Ancak koskoca yerli oyuncu havuzunda Celil' den daha iyisini bulamıyorlarsa defolup gitsinler!..

Adım gibi eminim ilgileniyoruz.

Bir süredir bazı medya organlarında yayınlanan Eskişehirsporlu futbolcu Mehmet Özcan’la ilgilendiğimiz yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
13 Haziran 2019 tarihinde yaptığımız açıklamada belirttiğimiz gibi Kulübümüzün 2019-2020 sezonu transfer çalışmaları, teknik heyetimizin raporları, UEFA Finansal Fair Play çerçevesinde ve Kulübümüzün çıkarları doğrultusunda yürütülmektedir.
Transfer çalışmalarında resmiyet kazanan bütün gelişmeleri resmi yayın organlarımızdan sizlerle paylaşacağımızı bu vesile ile yeniden hatırlatmak isteriz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Aynı muhabbetleri irfancanda vedatta gördük biz isteyince 5-10 konuşuluyor başak fb isteyince 2ye bırakıyorlar.. Muhtemelen 1+bonusla başakşehire gider.. İrfancan da 1e gitmişti gençlerden çok şaşırmıştım nasıl bıraktılar diye

Aynı muhabbetleri irfancanda vedatta gördük biz isteyince 5-10 konuşuluyor başak fb isteyince 2ye bırakıyorlar.. Muhtemelen 1+bonusla başakşehire gider.. İrfancan da 1e gitmişti gençlerden çok şaşırmıştım nasıl bıraktılar diye
Yok üstat adam gibi planlama olsa böyle olmaz ver 1 m euro + yüzde 20 kardan pay, koşa koşa verirler. Biz hep önce oyuncuyla görüşüp rakip kulübün cephe almasına sebep oluyoruz.

Adem' i, Şener' i, (alabilirsek) Falcao' yu filan, scout ekibi ve bilmem kaç kişilik teknik heyet olmadan da alabiliriz. Hep soruyorum, ne iş yapar bunca adam?..

İlle Mehmet alınsın gibi bir derdim yok, birkaç videodan başka izlemişliğim de yok. Ancak koskoca yerli oyuncu havuzunda Celil' den daha iyisini bulamıyorlarsa defolup gitsinler!..
Mehmet'i avrupadan takımlar takip etmekte ama bizim acurlar ismini bile yeni duymuştur. Salak gibi yalanladılar artık alamayız. Hayır 10 milyon bonservis istenir yalanlarsın pazarlık yapmak için anlarım ama bir milyon adamın bonservisi ulan.

Üst Alt