Mehmet Remzi Sanver - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spotif basari oldugu sürece Sayin Sanver´den iyisi olmaz. Sportifi basarisizligin basladigi yerde ise, Sayin Sanver birak federasyonu, Kurullarini, ilk önce kendi taraftarina yem olur. Türkiye´de yöneticiligin en zor kismi sportif basarisizligin oldugu yerde cikip taraftara aciklima yapmaktir. Böyle birkere, ikinci kez filozofik derin birseyler (Galatasaray spordan ibaret degil, bir aydinlanma gelenegidir) anlatir iyi güzel, ücüncüsünde artik taraftar "yaw bu bizle dalga geciyor", demeye baslar... Sonra sayin Samveri´i sosyal medyada aydinlatmaya baslar taraftarimiz.
Kendisi yönetim sözcüsü olacakmış bir de profesyonel kulüp sözcüsü olacakmış. Yani maçlardan sonra falan genelde profesyonel kulüp sözcüsü açıklamaları yapar.

övgüler yergiler aynı ali koç'un ilk seçildiği zamanki gibi. yöneticiliğini faydasını görmeden her şeyin fazlasından kaçınalım. kemençe çalandan bişey görmedik piyano çalan bizi zirveye taşısın.

Kendisi yönetim sözcüsü olacakmış bir de profesyonel kulüp sözcüsü olacakmış. Yani maçlardan sonra falan genelde profesyonel kulüp sözcüsü açıklamaları yapar.

O vakit iyidir diyeceğim ki. Diğer yandan taraftar kritik durumlarda böyle zehir iğneleyici laflar bekler yönetimden, ben sayin sanver'in herhangi bir negatif konotasyona sahip incitici cümle kurabileceğini zannetmiyorum herhangi bir şahis hakkinda. O yüzden yönetim k adina açiklama yapdiğinda polemiklerde tutumunu merak ediyorum şimdiden.

Onun dişinda Futbol konusuna hiç girmesin, Twitter'i de aktif kullanmasın... zihinsel anlamda sağlıklı bir yöneticilik serüveni geçirmek istiyorsa eğer... Ancak özgürlükcü hayat anlayişindan dolayi, kendini kisitlamasi uzun vadede bir iç çelişki yaşatir kendine.

Bu göreve gelme sebeplerinden bir tanesi bence, insanlara birşeyler anlatmak için yanip tutuşmasi ile alakali. Ancak Kafasindaki dünya bu dünya değil. Abimizi üzerler...

SP'nin Temiz Toplum ile alakalı sözlerin canli bir örneği olmaz umarim, o yüzden Sportif başari şart.

Hacı yanlış anladın mesele din iman değil, ve kimseyi de ilgilendirmez bu durum; ancak bu şahıs üzerinden Galatasaray’a saldırılması durumu olabilir.. bu tür insanlar tehlikelidir.. dediğim bu.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
E tabi karşında Fener camiası varsa herşey beklenir. Fetöcülerle yatar kalkar fetöcü derler, şike yaparlar şikeci derler, algıcı derler algı yaparlar...

Üst Alt