Mehmet Saruhan Cibara | Yönetim Kurulu Üyesib15b28cc6c6d49028efc7ca18f68ecfe.jpeg

Mehmet Cibara, 1956 yılında İstanbul doğdu. Orta öğretimini Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra Ege Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Mehmet Cibara, sonrasında University of California, Berkeley de yüksek ihtisasını yapıp 1982 yılında Makine Yüksek Mühendisi olarak iş hayatına atıldı. Halen Tekon Ltd. şirketinin sahibi olan Mehmet Cibara İngilizce bilmektedir. Cibara, evli ve bir çocuk babasıdır.
 
Cevap: Mehmet CibaraMehmet Cibara Kimdir ?aziz üstel’in 21 nisan 2011 tarihli star gazetesi’nde hakkında yazdıkları;’’ünal aysal’ın başkan yardımcılığını üstlenecek ali dürüst, sportif işlerden sorumlu olacak yeni dönemde herhalde. onunla birlikte çalışacak en doğru kişiyse mehmet cıbara’dır. galatasaray camiasının dışında pek tanınmayan mehmet cıbara, futbolu bırakın sarı kırmızılı kulüpte, türkiye’de en iyi bilen kişilerden biridir. özellikle dünya futbolunu, neredeyse günü gününe izler. işleri gereği, özellikle ingiliz kulüplerinin ceo’ları, büyük hissedarlarıyla da yakın ilişkisi, ortaklıkları vardır. yıllardır rahmetli canaydın’a, polat’a defalarca takımdaki eksiklikleri, kimlerin nerelerden nasıl ve kaç paraya alınabileceğini, gurbetçi futbolcuların bütün özelliklerini, türkiye liglerinde top koşturanların içinde galatasaray’a kimlerin yararlı olabileceğini, defalarca anlattı ama ne yazık ki sonuç alamadı. bu kez ali’yle birlikte yepyeni, hepimizin övüneceği bir galatasaray futbol takımı kuracağından hiç kuşkum yok.’’...
 
lan kendi kendine adet uydurma :D:D:DOlayları unutmak istiyoruz ama ne kadar unutmak istesek de bir zaman alacağı kesin. Bu nedenle tüm taraftarımıza bu davranışların bize yakışmadığını ve yaklaşık bir senedir yapmış olduğumuz uyarı ve temennileri bir kez daha hatırlatmak istiyoruz ve devam etmesi halinde gerekirse bu gurur duyduğumuz branşımızda hedef küçültmek veya bir süre mücadeleye ara vermek için ilk Genel Kurulumuzdan yetki istemeye gidecek kadar kararlılık içinde olduğumuzu üzülerek belirtiriz.
 
Olayları unutmak istiyoruz ama ne kadar unutmak istesek de bir zaman alacağı kesin. Bu nedenle tüm taraftarımıza bu davranışların bize yakışmadığını ve yaklaşık bir senedir yapmış olduğumuz uyarı ve temennileri bir kez daha hatırlatmak istiyoruz ve devam etmesi halinde gerekirse bu gurur duyduğumuz branşımızda hedef küçültmek veya bir süre mücadeleye ara vermek için ilk Genel Kurulumuzdan yetki istemeye gidecek kadar kararlılık içinde olduğumuzu üzülerek belirtiriz.

haklıydı bunu derken

ataman bile istifa noktasına gelmişti
 
Üst Alt