Mehmet Topal Bu Hafta İmzayı Atıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Bu Hafta İmzayı Atıyor!

Çok akıllıca transfer olur tebrik ediyorum yönetimi güzel rotasyon sağlayacağız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selçuk ile kıyaslanacaksa tabi ki Topal derim. Ama şu Atalay bu ikisinden de iyi oynayacak gibi gözüküyor. Tabi Topal hamlesi yeri geldiğinde defans için de düşünülüyor olabilir ki bunu da anlayışla karşılamakla birlikte Topal'ın defans oynatılmasının da sakıncalı olacağını düşünüyorum....

Selçuk ile kıyaslanacaksa tabi ki Topal derim. Ama şu Atalay bu ikisinden de iyi oynayacak gibi gözüküyor. Tabi Topal hamlesi yeri geldiğinde defans için de düşünülüyor olabilir ki bunu da anlayışla karşılamakla birlikte Topal'ın defans oynatılmasının da sakıncalı olacağını düşünüyorum....

Ahmet Çalık’tan daha sakıncalı olamaz bence renktaş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Handikaplardan biri de böyle bir eğiliminin olması!..Galatasarayımızdaki diğer futbolcularımızın ırzı direkt tehdit altında kalır maazallah!..Transfer edilirse sözleşmeye böyle hamleler yapmaması hususunda madde eklenmesinin uygun olacağı kanaatimi belirtmek isterim:eek:...

Bir dakka yaw; Diagne ve Belhanda için bunu bir tehdit ve mobbing aracı olarak kullansak, kısa yoldan çektirip gitmelerine etkisi olur mu acaba?! :emrah:

Atalay daha çok hücum orta saha oyuncusu yanılmıyorsam

Selçuk'tan daha iyi 6 numara oynar. 500k euro gibi bir ücrete takımımıza kazandırılabilir. 1+1 mukavele.
Sözleşmesini feshetmek için el altından ciddi bir miktar para aldığını tahmin ediyorum, 2 m Euronun üzerinde bir paradan tümüyle feragat ettiyse ağır enayidir...

Yine de 500 bine falan olmaz o iş. Buna 1-1.5 m gibi bir ödeme yapmak yerine de M. Özcan' ın transfer edilmesini tercih ederim şahsen...Stoper performansını zaten beğenmem...

Üst Alt