Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası


Mehmet Topal ile Fenerbahçe yüzde 99 anlaşmaya vardı. İmza milli kamp sonrası atılacak.Ali Yıldırım, menajerlerle prensipte anlaştı. Valencia'ya 6 milyon Euro bonservis ödenecek. Fenerbahçe, Salih Uçan'dan sonra Mehmet Topal'ın da işini bitiriyor. Sarı Lacivertliler 2 sezondur İspanya'nın Valencia takımında forma giyen A Milli futbolcu ile prensipte anlaşma sağladı. Topal'ın menajeri ile günlerdir yapılan temaslarından ardından iş anlaşma noktasına gelindi.Orta sahada Selçuk Şahin ve Cristian gibi iki önemli ismi elinde bulunduran Fenerbahçe, Melo-Selçuk İnan modeli iki orta saha yaratmak için resmen düğmeye bastı. Asbaşkan Ali Yıldırım, Topal'ın menajerleri Batur Altıparmak, Ali Egesel ve Ogan Tarhan ile çeşitli görüşmelerde bulundu.Kaynak:MilliyetGalatasaray yönetimine;Kıyın paraya ve yerli bazında en kaliteli defansif ortasaha adamını fenere kaptırmayın..
 
Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiasıHayırlısı olsun da gelirse çok saçma bir hareket yapmış olur. Ayrıca transfer taraftarı deyince biz suçlu oluyoruz...
 
Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiasıGalatasaray yönetimine;Adamlar seneye şampiyonluk için 4x4'lük bir kadro kurarken siz beleşe topçu aramaya devam edin..Şu anda takımımıza Mehmet Topal mı katılsa daha çok sevinirsin yoksa Berbatov mu?

Ayrıca daha transfer dönemi bitmedi. Bitsin, veya sona yaklaşsın o zaman böyle de ki tükürdüğünü yalama ihtimalin olmasın.
 
Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiasıTaraftar mükemmel, yönetim berbat. Oldu, tabi. Buna kendiniz inanıyor musunuz?
 
Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiasıMehmet Topal açıklama yaptı.Ben kadere inanan bir insanım.Herşey kader-kısmet.Şu an için Türkiye'de oynama düşüncesini hiç düşünmedim.Milli takıma odaklandım diye bir açıklaması var.Umarım gitmez.
 
Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiasıHiç saçma hareket olmaz.sen ver parayı al.Yok şu bonservissiz, şuna şu kadar para verelim, bu pahalı,öbürü ucuz.aynen böyle devam etsin yönetim.Gayet de saçma bir hareket olur. Neden mi? İspanya'nın en iyi 5-6 takımından birinde, yaşı da genç... Satış listesine konmuş olabilir ama elbet avrupa'dan kalburüstü bir takım kendisini istiyordur. Oraya gidip futbolunu geliştireceğine; yarın bile ne olacağı belli olmayan Türkiye'ye gelirse yazık olur.
 
Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiasımehmet topal fenerbahçe'ye gelirse bildiğin çapsız vizyonsuz bir mal olduğunu kanıtlar. ulan valencia'dan fener'e gelinir mi?
 
Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiasıTopal nereye giderse gitsin!

Ne bu Sikecilere ozenmek,len???

IMPERATOR ISINI BILIR!

:sgr: :sgr:
 
Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiasıGeçen sezonun berbat kadrosu bir Mehmet Topal ile 4x4lük oldu...Hatta daha da ileri gidip yönetime sallıyorsun daha Mayıs ayı bitmeden transfer sezonu bile başlamadan transfer yapmıyor diye..Emre-Baroni-Stoch-Sow vardı da ne oldu geçen sezon 4 maçın üçünde sahadan sildik adamları... son maçta bize beraberlik yettiği için o şekilde oynadık..
 
Üst Alt