Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali"

Cevap: Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali"

Bir takım avrupada hiç başarılı olamadığı halde neden taraftarlarına sürekli avrupada çok başarılıymış havası vermeye çalışır ki hayır hedefiniz ne? Neden kendi taraftarını kandırma gereği duyuyorsun? Sonra bizim başarılarımızı görünce adamların ağzı açık kalıyo yapmayın böyle şeyler.

Mehmet Topalın fenere gideceğine pek ihtimal vermiyordum. Bunun sebebi çok iyi oyuncu olduğundan değilde Avrupa da kalmayı kendine hedef olarak seçti sanmıştım. Kesinlikle beni üzecek, tedirgin edecek bir gelişme olmadı. Varsın gelsin ne gam.

Bizdeyken 'avrupa da oynamak istiyorum' diye kirk takla atti; simdi geldigi takim büyük bir olasilikla 3-5 yil edirne den disari disari cikamayacak :eek:

Yaziklar olsun Mehmet Topal.Boyle birseyi bekledigim son kisiydin.Umarim surekli yuhalanirsin.Allah bu taraftarin hakkini senden sorsun.

Fenerbahçeye bi futbolcunun geldiği ne çabuk belli oluyor, direk zeka tutulması yaşamış bu arkadaşta..

Mehmet senin su cümleni duyanda, Barca`ya falan transfer oldun zanneder.

Ayip.

Her gelen aynı lafları söylüyor.Herhalde metris güzeli bunları zorla dedirttiriyor...

------

Ben anladım....

Bence Fenerin klüp binası girişinde bir bilim merkezi var.

Önce gelenlerin beyni yıkanıyor...

Ve sonra hazır CD/DVD ortamında bilgiler bunlara yükleniyor...

Sonra salıyorlar sokağa...

Bunlar " Android " yani...:coffee:

ŞL Elemelerinde elenirlerse, bu başlık Stoch: "ŞL ligi Fener'i Seçtim" başlığına dönüşebilir.

Ya cidden ya bizde sorun var ya bu fenerlilerin ve sonradan fenerli olanların hepsi mal :D .Bizde sorun olduğunu düşünmüyorum ama bu malın nasıl bi kafayla bu açıklamaları yaptığını merak ediyorum :D

final az kalır uefa bu sene direk kupayı fenere verelim diyormuş oynamanıza gerek kalmadı panpa

Geldiğin takım fenerin 15 misli. Orada böyle açıklamalar yapmadın topal.

Üst Alt