Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali"

Cevap: Mehmet Topal: "Hedef Şampiyonlar Ligi finali"

Gerçekten de gerçek Fenerbahçeliymiş,bu sözüyle kanıtladı. Belki de geçen yıl bilincini kaybettikten sonra olmuştur bu düşünceler.

aslında bizden giderken "avrupada oynama" hedefiyle gidip 2 yıl sonra dönmesine kızmadım değil mehmetin.lakin baştan sona röportajı okudum da,tam tahmin ettiğim gibi ne bir galatasaraya sataşma,ne şike davası ile ilgili bir sözcük kullanmış.sadece futboldan bahsetmiş.sonuçta bu işten ekmek yiyen herkesin yaşı 30 altında oldugu(yani bir takımda sembollaşmadıgı) sürece takım değiştirmesine karşı değilim.çünkü geleceginizi sadece 14-15 yıllık bir dönemde kazanmak zorundasınız ve mecburen en cok para nerdeyse oraya gideceksiniz,ne yazık ki futbolun temel kuralı bu.

gecmişteki emre beleşoglu,fatih akyel,ceyhun gibi bizden sonra fener forması giyenlerin ilk beyanatlarını hatırlayınca mehmet gercekten cok daha kaliteli duruyor onlara bakarak.ne diyelim,her ne kadar kişiliğini sevsemde giyecegin formanda işallah başarısız ama hayatta başarılı olman dilegiyle mehmet topal..

zuhahahahaahahah asdfhdhdlgı :asd: :D:lol:.lol.:2aloh1::haha::Roflol::hoho::Roflol::haha: beyinsiz

CAS davasından çekilmeye karşılık final vaadi mi var, birşeyler mi biliyorsun Mehmet?
naughty.gif

aslında bizden giderken "avrupada oynama" hedefiyle gidip 2 yıl sonra dönmesine kızmadım değil mehmetin.lakin baştan sona röportajı okudum da,tam tahmin ettiğim gibi ne bir galatasaraya sataşma,ne şike davası ile ilgili bir sözcük kullanmış.sadece futboldan bahsetmiş.sonuçta bu işten ekmek yiyen herkesin yaşı 30 altında oldugu(yani bir takımda sembollaşmadıgı) sürece takım değiştirmesine karşı değilim.çünkü geleceginizi sadece 14-15 yıllık bir dönemde kazanmak zorundasınız ve mecburen en cok para nerdeyse oraya gideceksiniz,ne yazık ki futbolun temel kuralı bu.

gecmişteki emre beleşoglu,fatih akyel,ceyhun gibi bizden sonra fener forması giyenlerin ilk beyanatlarını hatırlayınca mehmet gercekten cok daha kaliteli duruyor onlara bakarak.ne diyelim,her ne kadar kişiliğini sevsemde giyecegin formanda işallah başarısız ama hayatta başarılı olman dilegiyle mehmet topal..

:005:

Müthiş. :005:

Güzel sadece futbolu konusmus. Bizde sadece futbolu konusalim o zaman. Valencia'nin Sampiyonlar Ligi finali oynama ihtimali cok daha yüksek. Sportif basari ve hedefleri anlaminda ne kadar kücüldügünün nasil farkinda olmaz. Anlamak zor.

Kızmadım Fenere gittiğine Maçbaşılarla vs 4 yılda 10 M € kazanabilir miydi valencia'da ?

Finale çıkıyorsanız şampiyonluğu niye hedeflemiyorsun be öküz :D

hayatını kazanmak icin 14-15 sene mi ? .lol.

sıradan bir futbolcu 1 sezonda ulke genelinin %95'inin hayatı boyunca calısıp kazandıgı paranın 2 katını kazanıyor. agır olun, etmeying eylemeying hatta AMANING diyorum :icon_twisted:

bu formayı giydi mi ? giydi.

sonra o formayı giydi mi ? giydi.

dunyada gidebilecegi tek kulup fener miydi ? hayır.

gelip imzayı atıp utanmadan bide basın toplantısı yaptımı ? evet.

kendime bakıyorum, ben fakirlikten olucek olsam o formayı giyip Galatasaray taraftarının karsısına cıkamam. ha ben Galatasaray'lıyım. ayrı bir mevzu.. Topal belki fenerlidir, bu durumda ilk basta bize gelmemeliydi. bunlar rival kulupler, futbolun da bir onuru var. dunyada hersey para digildir. hersey paraysa da insanın bazı degerleri, kendine saygısı vardır, bazı olgulara saygı zorunlulugu vardır.

sonuc : TOPAL KARAKTERSIZ BIR GAVATTIR.

Bizdeyken 'avrupa da oynamak istiyorum' diye kirk takla atti; simdi geldigi takim büyük bir olasilikla 3-5 yil edirne den disari disari cikamayacak :eek:

Ne Edirne'den dışarsı, İstanbul içinde olduğu sürece yatsın kalksın şükretsin. Anadolu kluplerinden birine gider sezon sonu. NET

hayatını kazanmak icin 14-15 sene mi ? .lol.

sıradan bir futbolcu 1 sezonda ulke genelinin %95'inin hayatı boyunca calısıp kazandıgı paranın 2 katını kazanıyor. agır olun, etmeying eylemeying hatta AMANING diyorum :icon_twisted:

bu formayı giydi mi ? giydi.

sonra o formayı giydi mi ? giydi.

dunyada gidebilecegi tek kulup fener miydi ? hayır.

gelip imzayı atıp utanmadan bide basın toplantısı yaptımı ? evet.

kendime bakıyorum, ben fakirlikten olucek olsam o formayı giyip Galatasaray taraftarının karsısına cıkamam. ha ben Galatasaray'lıyım. ayrı bir mevzu.. Topal belki fenerlidir, bu durumda ilk basta bize gelmemeliydi. bunlar rival kulupler, futbolun da bir onuru var. dunyada hersey para digildir. hersey paraysa da insanın bazı degerleri, kendine saygısı vardır, bazı olgulara saygı zorunlulugu vardır.

sonuc : TOPAL KARAKTERSIZ BIR GAVATTIR.

Bu kadar saçma bir yorum bu transferde olamaz yani kusura bakma.

Mehmet Topal zaten hiçbir zaman Galatasaray ile özdeşilecek yorumlar yapmadı.

Adam fenerden normalde kazandığının 3 katı para kazanıcak ve geleceğini düşünmek zorunda sonuçta.Biz fazla fanatik olduğumuzdan garip gelse de Galatasaray forması giymiş bir isme Gavat demen ayıpın dibidir üstelik bir terbiyesizliğini görmemişken.

Uzaktan davulun sesi hoş gelir gerçekten işin içine para girince bu kapitalist dünyada olmayacak şey yoktur.

Kusuram bakmayın ama çok sığ düşünüyorsunu sayın mod bey.

Galatasaray'da işini onuruyla yaptı. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı her zaman. Hiç bir zaman da ne Galatasaray formasını giymekle, ne de Galatasaraylı'lıkla övündü. Sadece işini yaptı. Avrupa'ya gidebilmek için 300bin€'dan vazgeçti, gitti. Orada hem Türkiye hem de Galatasaray'ı temsil ettiğini söyledi. Onu Mehmet Topal yapanın Galatasaray olduğunu söyledi. Hiç bir zaman başkaları gibi elinin tersiyle itmedi Galatasaray'ı ve Galatasaray'ın ona kattıklarını. Avrupa'da tutunamayacağını anlamış olacak ki, gelen en iyi teklifi değerlendirdi. Basın toplantısında bizimle ilgili bir kelime bile konuşmadı. Galatasaray'da ne kadar efendiyse, o kadar efendi şekilde konuştu. Taraftarın hoşuna gidecek cümleler kurmuş olabilir, Şampiyonlar Ligi falan, bu normal. Herkes kuruyor bu cümleleri...

Yani demem o ki, Mehmet Topal benim gözümde hala değerlidir. Fenerbahçe'ye gitmiş olması değerini biraz düşürmüş olabilir ama bize karşı herhangi bir kötü söz söylemeden, işini yaptığı sürece saygı duyarım.

Mehmet Topal karaktersizdir bu çok net. Ölümüne Avrupa deyip 1 sene sonra para için gelirsen karaktersizsindir.

ahahahaa fener adamları hep böyle kandırıyor.stoch gibi olmasın :lol:

Üst Alt