Mehmet Topal: "Kafayı yiyeceğim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal: "Kafayı yiyeceğim"

DlefU2aXsAAk17o.jpg

Göztepe'ye 1-0 kaybedilen maçın ardından açıklamalarda bulunan Topal aşağıdaki ifadelere yer verdi.

"İlk yarı çok iyi oynadık. İkinci yarıya da iyi başladık ama kısmetsiz şekilde kalemize gelen ilk top gol oluyor. Sonra açmaya çalışıyoruz. Yeni gelen transferler var, uyum süreci var. Artık bazı şeylerin farkına varmamız gerekiyor. Bu durum bize yakışmıyor.

Çok üzgünüz. Yapacak bir şey yok. İyi oynadık, pozisyonlar bulduk ama değerlendiremedik. Pozisyonları değerlendirsek belki daha farklı olacaktı.

Düşünüyorum, açıklamaya çalışıyorum ama bulamıyorum. Kaleye gelen ilk top gol oluyor. Kafayı yiyeceğim."

De Marke

Su@t - 26.08.2018 00:25
bos.gif

Mesajı Gönderen: PaScHaM:cLink:3137794
Mehmet Topal: "Kalemize gelen ilk top gol oluyor. Kafayı yiyeceğim."

Aç kalır‚ çünkü orda bişey yok‚ bomboş.

:asd::asd::asd:

bu adamın nasıl "iyi" bir oyuncu olduğunu bir türlü anlayamadım. nasıl ispanyaya gitti, nasıl fenerbahçe aldı, nasıl beğeniliyor aklım almıyor.

Aykut hocamı anımsatan açıklamalar
105210-aykut-kocaman-gelen-top-gol-oluyor-59b6523045adc.jpg

Kariyeri boyunca ve özellikle Fenerbahçe'nin böyle bir durumla hiç karşılaşmadığını belirten Aykut Kocaman "Ligde kalemize toplam 16 şut gelmiş ve bunların 8'i gol olmuş. Yüzde 50 gibi bir oran çok yüksek. Ayrıca, anlaşılması güç olan başka bir durum ise oynadığımız 8 resmi maçın 5'inde kalemize gelen ilk şut gol oluyor. Bunun bir açıklaması yok" şeklinde konuştu. Aykut Kocaman, puan kazanmak için buna bir çözüm bulmak durumunda olduklarını ve üst üste galibiyetler alarak özgüveni %100'e çıkaracaklarını da söyledi.

zaten yemişsin ki bu kadar zamandır fb'de kaldin

gg, caner, emre hepsi gitti... sirada volkan ve topal var, bu ikisi de giderse fb iyice cöker

Üst Alt