Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Resmen Fenerbahçe'de

Profesyonel futbolcu Mehmet Topalın transferi konusunda taraflarla anlaşmaya varılmıştır. Sözleşme süresi 4 yıl olup oyuncuya ödenecek yıllık garanti ücretin dökümü aşağıda verildiği gibidir. Valencia Kulübüne ödenecek bonservis tutarı ise 4.5 milyon Euro'dur" sözlerine yer verdi.

2012-2013 sezonu için garanti ücret 2.000.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

2013-2014 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro,

2014-2015 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

2015-2016 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

Cevap: Mehmet Topal Transferi Borsaya Bildirildi

4,5 Milyon euro bonservis ödeyeceklermis, suna bakin sudan ucuza almislar.

Gelmez dediğim futbolculardan biriydi Mehmet Topal. Büyük ayıp etti, her ne kadar profesyonellik denilsede. Bilmiyorum nasıl gelecek Arena'ya.

Ben sevinirim, oldukça yeteneksiz kötü bir futbolcu.

Selçuk Şahin, Mehmet Topal, Baroni'li orta sahaları aslında tam bir Bank Asya hazırlığı.

emre'nin boşluğunu doldurmaz açıkcası mehmete kin beslemiyorum bize karşıda emrenin yaptığı terbiyesizlikleri yapıcağını sanmam ..

Yekta'ya 4,5

Sercan'a 5

Yiğite 3,5

verdiğimiz bi ortamda Topal gibi kaliteli bi yerliyi nasıl almayı düşünmeyiz inanılır gibi değil

Sürekli Galatasaray'in eskileriyle geciniyorlar, yeter yahu. Arda Turan'da gider yakinda. Seyimin efsaneleri. Güya Avrupa'da kariyer yapacaklar, yaptiginiz kariyer bumudur yani ? 2 Yil avrupada oynayip Fener'e gitmek nedir ? Yetistigin yere ihanettir.

Cevap: Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Transferi İçin Borsaya Bildirildi

Valencia'dan Fener'e gelmek.. Neyse ben bir şey demiyorum.

Sürekli Galatasaray'in eskileriyle geciniyorlar, yeter yahu. Arda Turan'da gider yakinda. Seyimin efsaneleri. Güya Avrupa'da kariyer yapacaklar, yaptiginiz kariyer bumudur yani ? 2 Yil avrupada oynayip Fener'e gitmek nedir ? Yetistigin yere ihanettir.

Eşi İspanya'da oturmak için vize alamamış, boş boş konuşma. Adam gayet de oynar, kimseye de ihanet falan yok.

Abartılacak bi oyuncu da değil bence, ortasahaya güç katmaz.

beyler yapmayin etmeyin, uc sene once mehmet'i 4.5'a sattigimizda bayram etmistik, kazikladik valencia'yi diye. simdi fener'e gelince mi iyi oyuncu oldu ? bizden uzak dursun da kime giderse gitsin diyecegim bir topcu. hele bir de biz melo ile devam edersek bu transferdeki farki iyice gorursunuz.

Topal ayıp etti.Ayrıca üzülmeyin aynı fiyata Alper gelecek.

Alper > Topal.

Üst Alt