Mehmet Topuz harekatı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz harekatı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topuz harekatı!

vallahi çok sevindim bu habere. fenere gideceğine beşiktaşa gitsin bence de. kendisi için de iyi yapmış şahsen ben yerli oyuncu olsam fenere asla gitmem.

Kartal Topuz'u bitiriyor!

(FLAŞ GELİŞME!) Beşiktaş yaklaşık iki yıldır peşinde koştuğu Kayserisporlu Mehmet Topuz'un transferini bitirdi. Artık bu transferde her an imzalar atılabilir. Kayserispor'un, Topuz'un transferi için 5 milyon Avro istediği ve pazarlıkların sonuna gelindiği öğrenildi. Beşiktaş'ın da bu rakamı ödemiyi kabul ettiği öğrenildi. Topuz'un, siyah-beyazlılarla 4 yıllık sözleşme imzalayacağı konuşuluyor.

Bu akşam transferin bitmesi bekleniyor.

Ayrıntılar Az Sonra...

04.06.2009

Kaynak : Sporx.com

açıkçası sevindim ama Bjk gerçekten küçümsenmeyecek adımlar atıyor.Ekonomi Fb de iyi arada biz gerileme dönemine girmeyelim:(

Şu adamı göz göre göre kaçırdık yaa bravo..oyuncu takası+para ile çok rahat alabilirdik.Bizim yöneticiler alsınlar bakalım barış,yaser,serkan,volkan ,ferdi gibi adamları nereye kadar gidecekler.Yazıklar olsun bee..

Niye üzülüyorsunuz ki? Ayhan Akman'ı da dünyanın parasına alıp, iki sene sonra bize Ahmet ve Mehmet karşılığı bedava vermedi mi bu kulüp?Topuz da aynı olur :)

aferim beşiktaşa.biz mustafa sarpı alalım adamlar mehmet topuzu aldı.ayrıca çokda sevindim bu transfere palavracı medya şimdi ne yazacak.

Medya hep fenere gidecek diyordu yine karavana geçti medya.:):):)

Kaliteli futbolcudur yararli olur bjk'ye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt