# Mehmet Yıldız - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Yıldız

Cevap: # Mehmet Yıldız

mehmet yıldız mı hahaha şu takıma mehmet yıldızı koymak ayıp ya.Dos santos lardan bahsediyoruz burda saçmalamaya gerek yok.

mehmet ancak yedekte oturabilecek bir adam bu bu kadroda...

ligin ilk yarısında her maça damga vurdu mehmet yıldız ancak 2. yarısındaki maçların hangisinde adını duydunuz?

ancak yedek olabilir o da bonservisiz olduğu için, bide paralar verilecek alınacak bir adam değil...

Mehmet Yıldız aslında 4-3-3 ün ucunda oynama kapasitesine sahip bir oyuncu.. Ayrıca bonservisi de elinde.. Ancak bu durumda alınabilir bana göre.. Yoksa daha önemli mevkilere transfer yapmamız gerekiyorken, forvet için bonservissiz ve ayıboğan olarak iyi bir tercih..

Bu adamı hiç sevmem ve GALATASARAY'ın klübesinde oturabilecek saygıda ve seviyede değil,Güreşci mi futbolcu mu belli değil ezik emre'nin bence biraz daha masumu bana göre bizde yeri yok.

Mehmet Yildiz Galatasaray'lidir yalniz onu size soligim ama profesyonel futbolcu tabi onu da unutmamak lazim...

Geçelim ya şu adamı iyi bir yedeği geçtim 25 kişilik kadroda yeri yok. Kalsın Sivasta krallığına devam etsin. Yıkılmayacak güreşçi değil 4-3-3 te oynayacak hızlı, çabuk düşünen ve pas yapan adam lazım bize.

Ben kendisini beğenirdim ancak son zamanlardaki hareketleriyle uzak durmasından yanayım.

anca yedek oturur ama napalım yiğidi öldür hakkını yeme.:rolleyes:

Renkdaş hakkını falan bırak, davranışları falan çok itici.Hem öyle abartılcak bi oyuncu da değil bana göre;).Ben ozaman derim Ümit Karan'ı yollamayalım sabredelim eski formunu kazanır belki ,bu adam o kadar abartılacak bir oyuncu değil inşallah da gelmez.;):)

Renkdaş hakkını falan bırak, davranışları falan çok itici.Hem öyle abartılcak bi oyuncu da değil bana göre;).Ben ozaman derim Ümit Karan'ı yollamayalım sabredelim eski formunu kazanır belki ,bu adam o kadar abartılacak bir oyuncu değil inşallah da gelmez.;):)

sen öyle diyosan transferi veto ettim renkdaş. gelmesin o zaman.:ka05:

Mehmet Yildiz falan alinmaz bu saatten sonra. Mehmet Yildiz son bir sezondur inanilmaz derecede artistlesti, ha bire rakip oyuncularla, hakemlerle falan ugrasiyor. Kufurler etmeye basladi, sonra yok etmedim diyor. Yalancinin onde gideni. Geciniz, zaten kucuk takimin buyuk topcusudur kendisi, gerci orasida artik bir soru isareti. Kos koca 2. devrede golu unuttu adam, 1,2 tane atti galiba o kadar ...

Gelmesi halinde büyük bir ihtimalle yedek soyunucaktır bir çok arkadaşımızına belirttiği gibi bu sezon aşırı bir havaya büründü ben oldum havasına girdi hal ve hareketleri değişti terbiyesi bozuldu zaten kafasını kuma gömüp ilerliyo :D

Üst Alt