Mekanın Sahibi Geri Geldi! Felipe Melo İstanbul'da! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mekanın Sahibi Geri Geldi! Felipe Melo İstanbul'da!

Felipe Melo'nun açıklamaları:
Şampiyonlar Ligi'nde matematiksel olarak bir şansımız kalmadı ama daha önce de Galatasaray zor zamanlar yaşadı. Takımın başında Terim var ve ona güveniyoruz.
Türkiye benim her zaman kalbimde. 15 sene Avrupa'da oynadım ama burası benim evim. Sadece kısa bir ayrılık oldu, tekrar geldim evimdeyim. Burayı çok seviyorum.
Palmeiras ile sözleşmem var, onlar da beni çok seviyor ama gelecek ne gösterecek bilemeyiz. Kalbimde her zaman Galatasaray var, ne olacağını bilemeyiz.
Fenerbahçe maçlarından çok iyi hatırlarsınız, ben çok şov yaptım. Artık şovu taraftarlarımızdan bekliyorum, artık onlar bizi ağırlayacak. En büyük Cimbom.
IMG-20191210-WA0014.jpeg

SM-N960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hoş geldin aslan parçası :hat: Seni o kadar özledik ki inanamazsın. Riera'ya reva gördüğünü hak eden o kadar yavşak adam var ki takımda anlatamayız. Hele o Belhanda denen apaçiyi şöyle evire çevire, duvardan duvara vura vura bir dövsen de yüreğimiz soğusa...

gönderildiği senede artık bitikti. adam takip edemiyor bodoslama girip tek hamlede durdurmaya çalışıyordu bu yüzden az kart almadı . gittiği takımda da bazı maçlarda arkadaşlarını 10 kişi bıraktı .
mesele gönderilmesi değil yerine alternatif alınmamasıydı .
futbol melo'yu bırakmış bu saatten sonra ancak taraftar olur bize

Neden gelmiş acaba ? Sözde eboue elmander ile scout ekibi kuruyorduk kimi aldık andone seri lemina falcao nzonzi emre mor adem Jimmy Babel hiç adı duyulmamış geleceği parlak oyuncular bulduk değil mi ? Melo ya deki Brezilya'da senin yeteneğinin yarısına yaklasabilecek uygun fiyatlı genc kim var aynısını Eboue ve elmander e de sor al dene genc oyuncular nerde bizde o yönetim gidip mitroglu ve cagneye paraları bastılar

Çok anlam yüklemiyor musunuz Melo'ya?

Fizik durumu iyiyse Emre Belözoğlu'nun, Atiba Hutchinson'ın fark yarattığı ligde iş yapar. Zaten artık Galatasaray'ın vizyonunda Avrupa'da başarı diye bir şey olmadığı için lig odaklı, bedavadan iyi bir ekleme olur. Hiçbir şey değilse takımın ruhsuzluğu için bile Melo gibi karakter lazım takımın 11'ine. 2. yarıda en azından iç sahada Ankaragücü, Konyaspor, Gazişehir filan gibi takımlara karşı maçı 60'a kadar maçı koparabilen bir takım olursak o rotasyon zamanında daha da faydalı olur tabii. Her hafta 90 dakika kullanırsak Belözoğlu gibi 5 maçta iflas edebilir.

Üst Alt