Meksika'da 7.1 Büyüklüğünde Deprem: En Az 61 Kişi Hayatını Kaybetti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Meksika'da 7.1 Büyüklüğünde Deprem: En Az 61 Kişi Hayatını Kaybetti

son-dakika-meksika-da-7-1-buyuklugunde-deprem--9898629.Jpeg

Meksika'da yerel saatle 13.14'de, 7,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi. Depremde en az 47 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

Başkent Meksiko'da da hissedilen deprem, halk arasında korkuya neden oldu. Halk panik içerisinde evlerini terk ederek sokağa döküldü.

Başkent x'da da hissedilen deprem, halk arasında korkuya neden oldu. Halk panik içerisinde evlerini terk ederek sokağa döküldü.

Bütün depremlerde copy paste

Eğitim şart

Görüntüleri izledim de çok ürkütücü.

Beklenen büyük İstanbul depremi aklıma geldi de yine bir tuhaf oldum. O gün geldiğinde tabiat ana merhamet etsin ne diyelim.

Görüntüleri izledim de çok ürkütücü.

Beklenen büyük İstanbul depremi aklıma geldi de yine bir tuhaf oldum. O gün geldiğinde tabiat ana merhamet etsin ne diyelim.

Sizinde çileniz bu yemin ediyorum. Üniversite arkadaşımı ziyarete gitmiştim bundan 5-6 yıl önce artık nasıl bir bilinçaltı varsa bacağımı salladığım için masa çok hafif sallanmıştı, deprem oluyor diye kendinden geçmişti...

Şu olaydan kazasız belasız kurtulaydınız iyiydi.

Sizinde çileniz bu yemin ediyorum. Üniversite arkadaşımı ziyarete gitmiştim bundan 5-6 yıl önce artık nasıl bir bilinçaltı varsa bacağımı salladığım için masa çok hafif sallanmıştı, deprem oluyor diye kendinden geçmişti...
Maalesef öyle kardeşim. Özellikle Marmara bölgesi bu konuda son derece sıkıntılı. En ufak sarsıntı hissetsem veya az bir şey başım dönse hemen avizeleri kontrol ederim. Bunun ne demek olduğunu depremi yaşayan bilir. 45 saniye süren 19 Ağustos depreminin her saniyesini o zifiri karanlıkta ve uyanık bir şekilde yaşadığım ve hissettiğim için Psikolojim'de ciddi izler bıraktı doğrudur.

Şu olaydan kazasız belasız kurtulaydınız iyiydi.
19 Ağustos 1999 tarihinde Adapazarı'ndan sağ çıktık çok şükür de büyük İstanbul depreminde ne olur bilemem. Eğer deprem anında İstanbul'da olursak ben ve ailem yine o şanslı kişiler arasında oluruz umarım ne diyeyim :red: Bu arada sağ çıktığımız sokaktaki her 3 binadan biri yıkılmıştı gerisini sen tahayyül et. Lakin beklenen büyük İstanbul depreminin ülke adına kazasız belasız bir şekilde atlatılabilmesi pek mümkün görünmüyor umarım yanılırım.

Üst Alt