Melih Şabanoğlu: "Galatasaray 7 oyuncu daha alacak"


Galatasaray Kongre Üyesi Melih Şabanoğlu, Radyospor'da Eyüp Yıldız'a açıklamalar yaptı.


İşte o açıklamalar:


Galatasaray, Riva ile beraber borçlarını tamamen sıfırlıyor ve yıl sonunda Florya ihalesi tamamlanacak, bununla beraber kulüp artıya geçecek. Bu da sadece futbolun değil, bütün branşların rahatlaması anlamına geliyor. Galatasaray taraftarları geleceğe daha büyük bir umutla bakabilirler.


Melih Şabanoğlu, "Defansa 4 transfer geliyor, kaleci, 2 bek, 1 stoper, olacak. Orta sahaya 2 isim gelecek biri Feghouli olacak diye duydum. Sneijder gidecek diye düşünüyorum, ayrıca forvete 1 oyuncu daha gelecek. Yani Galatasaray 7 transfer daha yapacak. Belhanda'nın Sneijder'den iyi yaptığı bir şey var, Belhanda dripling yapabiliyor. Sneijder ise daha asistci bir isim."

ajansspor
 
bir merkez, bir önlibero alınsın. tüm mevkilere transfer yapılıp ortasaha selcuk-tolga ya bırakılırsa büyük battıgımızın resmidir.
 
Melih atip tutan biri degildir. Mutlaka biseyler duymustur ama bakalim olacak mi?

Dedikleri harika. Tek umarim Sneijder kalir ve merkez orta sahaya 1 degil 2 isim alinir. Alinmazsa hersey bosa gider.
 
Dayı borçları nasıl sıfırlıyoz ya


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İhale yapıldıktan sonra gelecek olan ekstra bedel ile banka borçları (ANA PARA) sıfırlanıyor diye biliyorum. Henüz değil ama sıfırlanacak. Uzun vadede 2 proje de borçları kapatıp + üzerine para getirecek. Bundan bahsediyor sanırım.
 
Feguli haricinde orta sahaya 2 transfer (ön libero ve çift yönlü merkez) olmazsa bu takımdan ben yine bişey beklemem.
 
Hala borçlar sıfırlanacak yalanları söyleniyor ve söyletiliyor.

Galatasaray'ın borcu sıfırlanmayı geçin, 900 milyon TL'nin altına bile düşmeyecek.

Kıro ve zekasız kesim görecek 1 sene içinde yaşanacak rezillikleri.
 
bence forvet transferi çok gereksiz..Gomis zaten as diye alındı Erenden iyi yedek bulamazsın... keşke forvet yerine 2 .orta sahayı alsalar
 
Bu kadar para harcanırsa borcun sıfırlanması imkansız. Melih sallamasın (@melih peker olarak forumda yazmaktadır bu arada)
 
Üst Alt