Melo: "Başkan çocukça davrandı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo: "Başkan çocukça davrandı"

54d6emelo-1312718950.jpg

Felipe Melo, Twitter'da Galatasaray ile süren transfer görüşmeleri hakkında futbolseverle yaşadığı diyalogda ...

Haberin devamı GSC Portal'da

Cevap: "Başkan çocukça davrandı"

bidondun geldin bizde adam oldun,şimdi başkana laf çarpıştırıyon..sen adam olsan zaten Galatasaray'dan başka takıma gitmessin..

Cevap: "Başkan çocukça davrandı"

almak istemediğin adama böyle muamele yaparsın meloyu almak istemiyorlar belliki...

Cevap: Melo : "Başkan çocukça davrandı"

Rierayi odaya kitleyip ağzını burnunu dağıtırken sen nasıl davrandın?

Cevap: Melo: "Başkan çocukça davrandı"

bidona değer verir emek verir adam edersek başkanımızıda kücük düşürür klubüde kücük düşürür.

bu adamı tepemize 15-25 yaş gurubu taraftarımız çıkarmıştır adamı ilah yaparak yüz verirsen böyle adamda döver başkanada laf sokar yarın terimede kafa atar bi o eksik kaldı gelme lan sen kal olduğun yerde dicem ama kimse o parayı vermez yine bize gelecek adım gibi eminim

Melo gerçek yüzünü gösterdi. Her an patlamaya hazır bomba, geçen sene Riera mevzusunda kiralık değilde bizim bonservisli oyuncumuz olsaydı neler olurdu acaba? Ben Melo konusunun kapanmasını gayet hayırlı görüyorum.

Angry bird'ler dolmus :/

Meloda belliki bunalmis artik .. büyütülcek birsey yok .. melonun dedigi gibi"hayat devam ediyor "

Üst Alt