Melo Ceza Alır Mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Ceza Alır Mı?

ab4d1melo.png

Felipe Melo’nun, Büyükşehir-Galatasaray maçının ikinci yarısında rakip oyuncu Mahmut Tekdemir’e kafa atması, sarı-kırmızılı yönetimi telaşlandırdı.

Haberin Devami GSCimbom Portal'da

Cevap: Melo Korkusu

Evet biraz denge sorunu var fakat hırsı beni sevindiriyor. Bu tip oyunculara her zaman ihtiyaç vardır. Sinirlerine hakim olması biraz da yapı meselesi. Kendine kalmış birşey. Konsantrasyonu gayet iyi,çok şeyler bekliyorum.

Melo yine iyi dayandı. Adam topu boşa çıkarmak için her şeyi yapıyor yardıma gelen yok. Mahmut yerine Sabri'ye kafa atabilirdi.

Melo´da kariyeri boyunca Pepevari bir çirkeflik vardı.Adam buraya geldi diye kabadayı olmadı.Brezilya´lı oyuncuların çoğu böyle zaten.

Maçların yarısını ruhsuz dolaşıp gezinmektense gerektiğinde kazanma hırsından kafa çaksın 2 maç alsın, önemli değil.

Boşa telaş değil 2 gün sonra öyle bir maçta atılır ki bütün emekler gider. Bu hırs da değil rakip için avantaj. Daha fazla dikkatli olması lazım.

Lugano'ya çirkef deyip buna helal olsun hırslı demek olmaz. Umarım bu hareketleri keser. Yoksa çok başımız ağrır.

Biz ki adaletten yanayız diyoruz.

Bu yüzden Melo 'nun bu hareketine duyarsız kalamayız.

Kendisi kamera görüntülerinden ceza almalıdır. Almasa bile Terim kendisini sağlam cezaya çarptırmalıdır.

Hakem görse direk kırmızıydı. Kimsede niye verdin diyemezdi.

Melo'yu cok seviyorum. Galatasaray ile bağdaştırdığım yabancılardandır.

10 numarayıda çok yakıştırıyorum. Kalitesindende eminim.

Ama bu kritik sezonda bu hareketleri yapmayıp. En azından hırsını İBB maçındaki gibi topu ısırarak gösterebilir.

Melo'nun bizi eksik bırakmaması lazım

Şimdi Melo karaktersiz sene sonu gitsin diyen de çıkar.Sonra yerine alternatif olarak Serdar Özkan ve Pinovari bir orta saha oyuncusu gelir sene sonu.

Saçma sapan şeyler bunlar.

FB Lugano için telaş etti mi? Herhangi bir yerde kendi adamlarını asan haberler çıktı mı?

Lugano her sene 50 adam dövdü, bir tane kırmızı kartı yok. Galatasaray maçında gördü, onda da herkes gördü diye gördü.

Bakın şimdi bu haberlerden sonra, biz kendi adamımızı ihbar eder gibi haber yaptıktan sonra neler olacak. Melo'nun en ufak hareketinde küt kırmızı.

Lafın kısası, Galatasaray her zamanki gibi medya gücünde kocaman bir sıfır.

Melo korkusu ne demek yahu. Arda'yı kurtların önüne attığımıza benzer bir şeyi Melo!ya yapıyoruz.

Helal olsun aslanıma. Birşey yapmadı Melo. Ben kafa falan çaktığını görmedim. Görsem de görmedim. Çakmışsa da helal olsun.

Lugano' yu görmemezlikten çok geliyorlardı. Bakalım Melo' yu da görmemezlikten gelecekler mi

Üst Alt