Melo Ceza Alır Mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Ceza Alır Mı?

Cevap: Melo Ceza Alır Mı?

Lugano Wagnerin ayağını kırmalık bastığında yerde yatan adama hiç ceza almadı hatta medyaya bile yansımadı üstünü örttüler medyadan ve tffden iğreniyorum

Alır veya almaz su an mesele değil bu .. mesele Melo'nun bu kadar sorumsuzca durduk yere gidipte oyuncuya o hareketi yapmasıdır..

Federasyon verir yada vermez bilemem ama Galatasaray Spor Kulubü kesinlikle ceza vermesi gerekiyor..!!

Cevap: Melo Korkusu

Vayy aslanım diye karşılarsak hareketleri Ayhan'ı daha çok izleriz bu sene.
Kesinlikle oyle. O kadar Milyon Eurolar bayildigimiz bir adam bizi boyle yalniz birakacak hareketler yaparsa isimiz var demektir. Tamam hirsli olmasi guzel bir sey ama bu hirsi sadece oyunun kurallari cercevesinde sinirlandirmali. Ceza alirsa uzulmem. Almasida gereklidir.

Fener taraftarı sahaya indi,gazetecileri kovaladı 2 maç.Melo rakibe kafasını sürdü 2 maç. :melek:

Cevap: Melo Korkusu

Saçma sapan şeyler bunlar.

FB Lugano için telaş etti mi? Herhangi bir yerde kendi adamlarını asan haberler çıktı mı?

Lugano her sene 50 adam dövdü, bir tane kırmızı kartı yok. Galatasaray maçında gördü, onda da herkes gördü diye gördü.

Bakın şimdi bu haberlerden sonra, biz kendi adamımızı ihbar eder gibi haber yaptıktan sonra neler olacak. Melo'nun en ufak hareketinde küt kırmızı.

Lafın kısası, Galatasaray her zamanki gibi medya gücünde kocaman bir sıfır.

Melo korkusu ne demek yahu. Arda'yı kurtların önüne attığımıza benzer bir şeyi Melo!ya yapıyoruz.

Helal olsun aslanıma. Birşey yapmadı Melo. Ben kafa falan çaktığını görmedim. Görsem de görmedim. Çakmışsa da helal olsun.

Düşüncelerim bunlar

Birileri futbolcularımıza bu yıl hakemlerin,Pfdk'nın,federasyonun,medyanın, yayıncı kuruluşun vs hiç olmadığı kadar aleyhimizde olacaklarını ve hem bireysel hem de ekip olarak çok dikkatli olmalarını öğütlemeli.Hatta bu taraftarlarımız için de geçerli.

Alır mı almaz mı bilemem ama yaptığı hareket ceza yaptırımı gerektiren bir hareket o yüzden 2 maç gibi bir ceza alması normal olur. Ceza almasını istiyor muyum? Evet istiyorum. Böyle hareketleri görmek rahatsız edici.

Lugano adam döver ceza almaz, emre her türlü pisliği yapar ceza almaz ama bizimki yaptımmı hemen ceza yapıştırılar. Yarın sabah PFDKya sevkedilmesini bekliyorum Melo'nun. TFF başkanı bu fırsatı kaçırmaz.

N.Ş.A'da almalıdır. Bir Galatasaray taraftarı olarak almasını isterim. ancak benzer hareketi yapacak olan her oyuncuyada aynı şekilde bu ceza uygulanacaksa(?) .

onun gibi davranan 3 oyuncumuz olmaliki hem basin ustune gelemesin hemde pamuk helva gibi takim olmayalim

ama bizim takimda bu yurek yok an itibariyle

Alır abicim, Federasyonun başında Mehmet Ali Aydınlar varken, bir de bu forumda "Melo Ceza Alır mı?" diye konu açılmışken kesin alır. Adamlar bile kendi forumlarında Melonun ceza alıp almamasını tartışıyor diyip cezayı yapıştırırlar.

Üst Alt