Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk Edileceklermiş


3 oyuncumuzunda hakem ve gözlemci raporuna göre pdfk'ya sevk edilme durumu varmış.En az 3 mac. Yoksa Fener macinda oynarlar degil mi?Medya hemen saldırıya geçmiş. Neden hep suçlu biz oluyoruz.381704_303908292967456_243149862376633_1114080_1607495785_n.jpg
Malum resim. Terimde orda.
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişAdamlara zamanında fena koymuşuz demekki her olayda bize saldırıyorlar
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişNe yapmışlar merak ettim.Emre Belezoğlu fln neden PDFK ile anılmıyor?
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk Edileceklermişeğer bu adamlar fener maçında oynamazlarsa cinayet çıkar arenada benden söylemesi. ortamı germeye çalışma maa
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk Edileceklermişeboue neden pfkdya sevkediliyormuş. kafasından oluk oluk kanlar akmadıgı icinmi. emreyle gökhan gönül birbirine küfretti. onlara niye bişey yapmıyorlar.
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişSon dakiklarda Enginin annesine edilen küfürlerin haddi hesabı yok. Eziklerin oyuncuları taraftara kızınca küfür etmesi

serbest mi?Emre her maçta küfür ediyor.. Rakip oyunculara saldırıyor. Onları tehdit ediyorken birşey yok tabi. Oyuncular Emre abi diyor o hala küfür ediyor.
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişMuslera neden zevk edilmedi ? adam kac top kurtardi, bence onuda alsinlar, dilil mi ariyorlar
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişEboue neden ediliyor anlamadım? Melo'nun hareketini gördüm. İyi de yapmış, ama PFDK'ya sevkine de birşey diyemem. Engin'in ne yaptığınıysa bilmiyorum. Ayrıca eğer üç maç falan ceza verirlerse, yuh derim!
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişSemihi de sevk edin.Hatta Galatasaray taraftarını da sevk edin çıkan olaylardan dolayı.
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişMelo'nun durumu normal ama digerlerine ceza gelmesi sacma olur.

Melo daha önce Belediye macinda zaten yapmisti birseyler.
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişBütün taraftarı tek tek PFDK'ya sevk etmezseniz en adi şerefsizsiniz.
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişHiçbirşey olmaz. Melo kafa attığında da böyle haberler vardı :) Muslera kırmızı kart gördüğünde de vardı. Birşey çıkmaz boş işler. Masabaşı haber ;)
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişMelo arkadan tekme attı adama,ona bile ceza vermediler.Gerizekalı basın.
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk Edileceklermiş3 oyuncumuzunda hakem ve gözlemci raporuna göre pdfk'ya sevk edilme durumu varmış.En az 3 mac. Yoksa Fener macinda oynarlar degil mi?Medya hemen saldırıya geçmiş. Neden hep suçlu biz oluyoruz.VARMISSSSSSSSSSSS!

Bu haberleri Millietten mi aliyorsun?????

Canak antenli kafalinin sayib oldu gazeteden haber yazma buraya!
 
Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk EdileceklermişBirader PFDK nın Allah Belasını versin. MAA insan değil ama bizimkiler de bi susun kardeşim ya. Fener maçında olmazsanız ne olacak şimdi. Adamlar zaten pusuda bizi bekliyor. Hay sizin ben var ya
 
Üst Alt