Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk Edileceklermiş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk Edileceklermiş

Cevap: Melo, Engin ve Eboue PDFK'ya Sevk Edileceklermiş

Yine bir Fenerbahçe derbisi yaklaşıyor, yine medya her türlü pisliği yapıyor, yine Federasyon-PFDK-MHK görevini yapıyor, yine sinirler geriliyor. :ays:

eboue nin bişey yaptığını görmedim. ayrıca onun tribünlere centilmenlik dışı bir hareket yaptığınıda iddia edende yok. ceza alacağını zannetmiyorum.

enginin cinsel organını tuttuğu söyleniyor fakat kameralara yansımamış, hakemlerden yada gözlemcilerden biride görmediyse oda ceza alamaz.

fakat melo için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. ben federasyonda yetkili olsam kamera görüntülerine dayanarak meloya ceza verirdim. nasıl tribünlerin sahaya müdahalesinde kulüp cezalandırılıyorsa, sen futbolcu olarak tribünlere centilmenlik dışı hareketler yaparsan cezayada katlanacaksın.

3 maç çok ağır olur 1 maç normal olur düşüncesindeyim.

eboue nin bişey yaptığını görmedim. ayrıca onun tribünlere centilmenlik dışı bir hareket yaptığınıda iddia edende yok. ceza alacağını zannetmiyorum.

enginin cinsel organını tuttuğu söyleniyor fakat kameralara yansımamış, hakemlerden yada gözlemcilerden biride görmediyse oda ceza alamaz.

fakat melo için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. ben federasyonda yetkili olsam kamera görüntülerine dayanarak meloya ceza verirdim. nasıl tribünlerin sahaya müdahalesinde kulüp cezalandırılıyorsa, sen futbolcu olarak tribünlere centilmenlik dışı hareketler yaparsan cezayada katlanacaksın.

3 maç çok ağır olur 1 maç normal olur düşüncesindeyim.

beyler melo napmış çok merak ettim allahaşkına bi video foto falan koyun görmedim ben

Melo'nun ki niye suc olsunki? Adama ana avrat düz gidip yabanci madde firlatiyorlar oda hadi buraya gelip yapsana aynisini diyor..

Fotografida bu

381704_303908292967456_243149862376633_1114080_1607495785_n.jpg

Helal olsun hepsine. PFDK ceza verirse mail manyağı yaparım orayı bilsinler.

galatasaray-fenerbahce-raki_sisesi.jpg

sahaya-raki-sisesi-attilar.jpg

Geçen sene TT Arenadaki Galatasaray - Fb maçında sahaya atılan rakı şişesini 1 ay gündemden düşürmeyen sürekli muhabbetini eden '' Galatasaray ceza almalı '' diyen şerefsiz Türk medyası dün sahaya atılan viski şişesini gündeme getirmemiş hiç köpek herifler. Bjk taraftarı viski şişesi atınca bir şey yok Galatasaray taraftarı rakı şişesi atınca auuuuv

inonude_olay_var_b8ff8_400.jpg

Lugano gibi şovmen bir futbolcumuz olsaydı keşke de alıp elinde sallasaydı kameralara o şişeyi

Bu şişeden dolayı bjk ceza alacak mı bakalım ? Bize 1 maç ceza gelmişti geçen sene

Melo sevkedilip bugun aynı hareketi yapan ömer erdoğan es mi geçilecek...

Her zaman önceliği bize veriyorlar ceza konusunda.Ne kadar dürüst bir federasyonumuz var.

Benim asıl merak ettiğim acaba hiç bulunmadığı bir ortamda Galatasaray taraftarına da bir ceza kesmenin yolunu bulacaklar mı?

En iyi oynayan futbolcularımızın Fenerbahçe maçından bir hafta önce böyle olayların içine çekilmeye çalışılmasının altında art niyet ararım ben kimse kusura bakmasın. Evet, fesatın önde gideniyim.

Milli takim tribunlerine ana avrat kufur eden Volkan'a ceza vermeyip , uzerine yagmur gibi cakmak yagan bizim futbolculara ceza verecekler....

Allah butun Galatasaray dusmanlarinin belasini versin!!!

Üst Alt