Melo Gitti, Aslan Bitti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Gitti, Aslan Bitti!

Takımın kilit oyuncusuydu. Hem az pozisyon veriyorduk, hem de rakip takım çekiniyordu özellikle iç saha maçlarında.

Gelsin 37-38 yaşına kadar oynar bu dandik lig maçlarında.

Melo'yu satan anasını satar demiştik zamanında.

melo gitmesin diye yalvaran forumdaki 5 kişiden biriyimdir yazdığım 6 bin küsür mesajın 500 ü meloyu savunmakla geçmiştir meloya paragöz ve ağza alınmayacak hakaret eden kişilerle az tartışma yaşamadım !! adamın dibiydi melo gördüğüm en karakterli adamdı aldığı parayı kuruşuna kadar hak etti 4.5 milyon bonservis verilp hiç bir faydası olmayan, golcü diye alınıp sadece istanbulu gezenlerle, donk ve de jonglarla kıyasladığımda bedavaya oynamış bile diyebilirim !! 40 sene sonrada galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en büyük futbolcuları kim diye sorulduğunda her zaman ilk 5 deki yeri hazır olacak !!!!

Biz boş yere o kadar dil dökmedik Melo'yu satmanın nedenini ancak Melo'nun daha üst seviyesi bir adam almışsın artık yaşı geçiyor diye gönderirsin

Melo gitti yerine Bilal oynadı Hamit oynadı Donk-Chedju oynadı Tolga-De Jong oynadı

Hani Melo ne kadar iyiyse yerine oynayanlarda bir o kadar kötüydü o yüzden bir bambaşka koydu Melo'nun ayrılması

Klüp başqanının savunmadığı takımı adam Brezilya'dan savunuyor hala var siz düşünün bu durumu

21 yaşındayım hani çok eskiyi hatırlamıyorum ama benim gördüğüm en dominant ortasahaydı bu ligdeki rakipler Melo'dan çekindiği kadar kimseden çekinmiyordur şimdi

Herzaman lazım böyle sahadaki taraftar olabilecek savaşçı bir ortasaha takıma
Melo gittiği zaman yerine Medel veya Idrissa Gueye'yi çok istemiştim halada ısrar ediyorum bu ikiliden birisi için

Ne Dejong ne tolga ne başkası Melo'nun tırnağı etmez..

Melo top oynamasa bile varlığı bile tehdit di karşı takım için..

Arkasında durmadık taraftar olarak göz göre göre yönetim basının gazına gelerek yedi Melo yu

Hepberaber kına yakalım

Şu an orta sahamızda oynayan futbolcu kılıklı şarlatanların hepsini toplasan dahi o son dönemlerinde performansını eleştirdiğimiz Melo'nun ölüsü etmez. Hele formda bir Melo ile şu anki orta sahamız arasında dağlar denizler var.

Melo'nun gönderilme haberleri çıktığında dedim ki yerine benzer kalitede bir oyuncu alın gönderin en ufak bir itirazımız olmaz. Sonuç olarak performansını beğenmediğin oyuncuyu gönderme hakkın var lakin yerini doldurmadan sezona başlama hakkın yok. Lakin Hanzo ne yaptı? Kendi içimizden halledeceğiz Selçuk - Hamit ikilisi bu açığı kapatır dedi değil mi? Hah işte bugün geldiğimiz noktanın müsebbibi işte tam olarak bu zihniyettir!

Bir de bu Hanzo'yu bu haini hala daha forumda seven savunan aklı evveller var :D Allah akıl fikir versin diyecek bir şey yok.

Şu an orta sahamızda oynayan futbolcu kılıklı şarlatanların hepsini toplasan dahi o son dönemlerinde performansını eleştirdiğimiz Melo'nun ölüsü etmez. Hele formda bir Melo ile şu anki orta sahamız arasında dağlar denizler var.

Melo'nun gönderilme haberleri çıktığında dedim ki yerine benzer kalitede bir oyuncu alın gönderin en ufak bir itirazımız olmaz. Sonuç olarak performansını beğenmediğin oyuncuyu gönderme hakkın var lakin yerini doldurmadan sezona başlama hakkın yok. Lakin Hanzo ne yaptı? Kendi içimizden halledeceğiz Selçuk - Hamit ikilisi bu açığı kapatır dedi değil mi? Hah işte bugün geldiğimiz noktanın müsebbibi işte tam olarak bu zihniyettir!

Bir de bu Hanzo'yu bu haini hala daha forumda seven savunan aklı evveller var :D Allah akıl fikir versin diyecek bir şey yok.
Baltayi bile oynatti orada keko

Nasil yemistin? Fener maci sonrasi kalmasi icin cok ugrasmislardi adam sezon ortasi bi sonraki kulubune soz vermis. Nasil sen yemis oluyorsun

Melonun sozlesmesi devam ederken gitmesine nasil izin verildi ise flavio da o zaman ki 2005 ti , adam canavar gibi oynarken sampiyonluk kacti diye gonderildi

gonderildi demek kovuldu manasina gelmiyor elbette

Melonun sozlesmesi devam ederken gitmesine nasil izin verildi ise flavio da o zaman ki 2005 ti , adam canavar gibi oynarken sampiyonluk kacti diye gonderildi

gonderildi demek kovuldu manasina gelmiyor elbette
Sampiyonluk kacti diye falan gonderilmedi adam yav fener maci sonrasi herkes fikir birligine varmisti kalması icin. Ancak ati alan Üsküdari coktan gecmisti. Bi ton yalvar yakarmayla gelen adami bukez ayni sekilde ikna edemediler. Melo yu senin icindeki hainler istemedi Emre Bel. Abilerinin hatri icin gitsin diye hersey yapildi. Flavio kendisi gitti. Arada baya bi fark var

melo gitmesin diye yalvaran forumdaki 5 kişiden biriyimdir yazdığım 6 bin küsür mesajın 500 ü meloyu savunmakla geçmiştir meloya paragöz ve ağza alınmayacak hakaret eden kişilerle az tartışma yaşamadım !! adamın dibiydi melo gördüğüm en karakterli adamdı aldığı parayı kuruşuna kadar hak etti 4.5 milyon bonservis verilp hiç bir faydası olmayan, golcü diye alınıp sadece istanbulu gezenlerle, donk ve de jonglarla kıyasladığımda bedavaya oynamış bile diyebilirim !! 40 sene sonrada galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en büyük futbolcuları kim diye sorulduğunda her zaman ilk 5 deki yeri hazır olacak !!!!

Melo buradaki bir grup taraftar ve ifb medyasi tarafindan gonderilmeye calisiliyorken az muhalefet etmemistik burda Cevat!!

Meloyu da emreyi de bazi yonlerden severim

en azindan ihtiyacimiz olan sey takim aidiyeti ve sonuna kadar takimi icin mucadele

kisilik bozukluklari ayri mesele , cok kere soylemisimdir , selcuk gibi uyuz olacagina emre gibi Gs dusmani olsun , gelsin ozel hayatinda kufur etsin ama sahada adam gibi son noktasina dek oynasin

Üst Alt