Melo mu? Nuri mi? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo mu? Nuri mi?

Cevap: Melo mu? Nuri mi?

Eğer Şampiyonlar Liginde Yolumuza Emin Adımlarla İlerlemek İstiyosak 1 kere en Başta Selçuk la Mükemmel Uyum Sağlayan Melonun her şekilde alınması lazım.Nuri Şahin içinde Kiralama yöntemine başvurulabilirki zaten 24 mayısta Jose Mourinho türkiyeye geliyormuş Abdürrahim Albayrak Söledi Fatih Terim İşi Bitirebilir.Ben Hamitin Çoktan Alındığını Tahmin Ediyorum.Kısacası Başarı istiyorsak Paraya Kıymak Gerek Kaldıki Şampiyonlar Liginde Gruplardan Fln Çıkarsak Para Basarız.Örneğin Bedavaya Alınan Kalaciler zapata,franco vb Bir yandanda 7-8 milyon euro verilen Muslera 19 Maçta Adam Gol Yemedi.Bence bir tane sol bek,Bir tane Stoper(PEREA)1 Tane sağ açık,1 tane sol açık,1 tane forvet Ve çok iyi bir tane daha orta saha Selçuk Allah korusun Sakatlansa Yandık Kolay Değil Seneye Hem Avrupa Hem türkiye Hem Türkiye Kupası Olursa Hem Süper Final Çok Zor Yani Kadro Derinliği Şart...

nuri gelirse tek forvete döneriz..

kalou---------drogba-------elmander

------------nuri---selcuk

---------------melo

Kesinlikle ikisi de. Nuri yerine yabancı bir oyuncuyu kıyaslaması yapsak ozaman tercih değişik olabilirdi ama yinede takıma uyum sağlamış olan Melo'yu tercih ederdim.

Olabilitesi varsa ikisinide alırım. 4-4-1-1'e dönerim. sağlam iki kanat ve bir forvetle kök söktürürüm rakiplere. terimin istediği ve düşündüğü sistemde bu sanırım. Sol kanat için Kalou müthiş olur. Sağ kanat yerliden yana kullanılacaksa gökhan töre tercihimdir.

ikiside orta saha ama biri önce biri arkada oynuyor. yani kıyaslamak için uygun ikili değiller. selçuk nuri ikilisi orta sahanın göbeğinde birlikte oynayamazlar.

Üst Alt