Melo Olmazsa Kimi İstersiniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Olmazsa Kimi İstersiniz?

Cevap: Melo Olmazsa Kimi İstersin ?

kimseyi

alınıcak her adam çöp olur culio felan oynasın yerine bari çarçur etmeyelim parayı

Radya Naingolan diye bir adam var Cagliari'de piyasası var zaten üstelik genç Melo'nun özelliklerini taşıyor.

Cambiasso olsa keşke. Geçen senede istemiştik Melo'dan önce veyahut Diarra olabilir.

İnler falan bizim alabileceğimiz seviyede değil (çok yüksek yani), yoksa ilk onu yazardım tabii.

mascherano = istersek alabiliriz bence bir yıl kiralama ile barça satışta sıkıntı çıkarmaz

inler = zor görünüyor fakat napolinin melo aşkı göz önüne alınırsa biz onlara bırakırsak meloyu alabiliriz

fellaini = aralarında zor görükenlerden birisi madrid istiyo haberleri vardı ta bi ara

essien = olabilmesi yüksek oyunculardan birisi

obi mikel = zorlarsak alabiliriz ama yaşı yüzünden tr ye sıcak bakmayabilir

de rossi = en zor olanı ama hastayım bu adama 15 milyon bonservis çaksınlar 4 milyon versinler yıllık ağzımı açmam bile

G.İnler olsa süper olur ama çok zor.

Lass,Melo'nun yerini doldurabilir.

Herşeye rağmen ben Melo'nun alınacağına inanıyorum.

Melo düzeyindeki oyuncular şu an bize Melo'dan daha maliyetli olur. O yüzden yerine kimi düşünürsek düşünelim mantıksız oluyor sanki.

o_seleccion_de_uruguay_walter_gargano-3372872.jpg

20.jpg

:ayatollah:

İstediğimiz hiçbir oyuncu melodan daha az maliyetli olmayacaktır. Ki transferi de en az 1 ay sürer harcanan zaman,enerji,iş kaybı da cabası. Daha iyisini bulamayız ama muhtelemen daha kötüsünü alır transferi kaparız.

Üst Alt