Melo Rakibini Yumrukladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Rakibini Yumrukladı!

Copa Libertadores Grup 5'te CA Penarol'a konuk olan Palmeiras sahadan 3-2 galip ayrıldı. Ancak maçtan çok, Palmeiras forması giyen eski Galatasaraylı Felipe Melo gündeme oturdu.

Karşılaşmada 90 dakika forma giyen Melo, maç sonrasında çıkan tartışmaya dahil oldu ve üzerine gelen bir oyuncuya yumruk atarak yaşananların daha da büyümesine sebebiyet verdi.

Kavga Görüntüleri

Twitter

Twitter

Son düzenleme:
Melo Galatasaray'a sportif olarak çok katkıda bulunduğu için herkes çok seviyor duygusal olarak eleştirmiyorsunuz. Ama melo'da sporcu ahlakı yok. Umarım en ağır cezayı alır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maç boyunca ırkçılığa maruz kalan ve kendisine maymun denilen Felipe Melo, maç sonunda isyan etti.

Felipe Melo: "Gastón Rodriguez maç boyunca bana maymun diye seslendi. Karısı onu bir zenci ile aldatmış olmalı."

"Eğer istiyorsa Uruguaylı'nın suratına yumruk atacağım." diyen Felipe Melo, maçta sözünü yerine getirdi.

bunları da ekleyin habere

Maç boyunca ırkçılığa maruz kalan ve kendisine maymun denilen Felipe Melo, maç sonunda isyan etti.

Felipe Melo: "Gastón Rodriguez maç boyunca bana maymun diye seslendi. Karısı onu bir zenci ile aldatmış olmalı."

"Eğer istiyorsa Uruguaylı'nın suratına yumruk atacağım." diyen Felipe Melo, maçta sözünü yerine getirdi.

bunları da ekleyin habere

Doğru ise hak etmiş, asıl zokora zamanında bunu yapmadığına utansın. Bana böyle bişey yapılsın baktım adalet işlemiyor aynısını yaparım

Melo Galatasaray'a sportif olarak çok katkıda bulunduğu için herkes çok seviyor duygusal olarak eleştirmiyorsunuz. Ama melo'da sporcu ahlakı yok. Umarım en ağır cezayı alır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3333.jpg

Bütün takım melo'nun üstüne koşuyo
Orda melo kaçmıyo hepsini üstüne çekiyo ki tek yakalasın
Az kavga etmeyi bilen bilir kaçma filan yok

Eline sağlık melom

Emre'yi sahanın içinden mi kovmadı

Tinercileri sahaya mı dökmedi

Tff'ye posta mı koymadı

Kadıköy'de kuşları mı çıldırtmadı

TapaTalK

Üst Alt