Melo Tekrar Galatasaray'a mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Tekrar Galatasaray'a mı?

Eğer doğruysa yarım sezon olduğu için ağzımı açmam ama bu takımın orta sahasına hareket getirecek genç ve dinamik adamlar lazım. Ömer Bayram’ın bile fark yarattığı bir statik oyunumuz var. Melo aranan kan değil.

Laga luga yapmaya gerek yok. Emre'nin 39 yaşında fark yaratığı ortamda Melo da takır oynar eğer baktıysa kendisine.

Olmadı en azından birkaç uyuşuk futbolcuları kapalı odalarda bırakalım bununla bir kaç saatliğine.

Bastonla mı oynayacak arkadaş yav.

Şu takımı gençleştirmek lazım.
Gençleştirmek lazım ama 1-2 tane de tecrübeli lider koymak lazım. Biz bu işi bi türlü öğrenemiyoruz ya takımı paf takıma çeviriyoruz ya da veteranlar ordusuna.herşeyde olduğu gibi bunda da dengeli olacaksın tamamen gençlerden oluşan takım da sahada kafası olmayan tavuk gibi dolaşır.1-2 tane tecrübeli lider özellikli oyuncunun onlara güven verip onları yönlendirmesi şart

Melo hayranıydım, giderken cok sovdum çok savaştım ama gel gelelim adama koca bir hassiktir derler. Melo su an sahada bulunanlardan neyi daha iyi yapabilir ? Ateşleme ve hırs değil mi o halde gelsin teknik ekibe katılsın

##Hemen bir portekizli hoca##

Büyük ihtimal Marcao'dan iyi stoper, Seri'den iyi 8, Belhanda'dan iyi 10, Mariano'dan iyi bek oynar. Gelsin, iyice laçka, iğrenç, sahipsiz bir takım olduk. Bu milyonluk eşekler yerine devre arası makul şartlarla Melo-Onyekuru getirilirse en azından formaya sahip çıkacak birkaç oyuncu kazanmış oluruz.

Üst Alt