Melo ve Oğlu Davi Aynı Antrenmanda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo ve Oğlu Davi Aynı Antrenmanda!

Fluminense, gecen yaz (24/06), Barra'daki CT Carlos Castilho'da, kulübün 17 Yaş Altı takımından defansif orta saha oyuncusu Davi Melo ile profosyonel sözleşme imzaladı. Felipe Melo'nun oğlu olan oyuncunun birlikteliği Şubat 2025'e kadar devam ediyor.

Davi Melo 17 yasında ve mevkisi ortasaha.

Gazi bu Pazartesi oğlu Davi Melo ile birlikte antrenman yaptı

Fluminense'nin bu Pazartesi günü yaptığı antrenmana 20 yaş altı üç renkli takımın katılımı vardı. Temel ve profesyonel arasındaki entegrasyonun önemine ek olarak, aktivite heyecan verici bir an sağladı. Orta saha oyuncusu Felipe Melo , oğlu Davi Melo ile ilk kez antrenman yapma fırsatı buldu.

– İlk kez bir oğlum profesyonellerde benimle antrenman yapmaya geliyor. En büyük oğlumla zaten Palmeiras'ta antrenman yapmıştım ama bu başka bir durumdaydı, çünkü sakatlıktan dönüyordum ve üssünde onunla antrenmana gidiyordum. Bu sabah birlikte antrenman yapacağımızı anladık ve birbirimizin kollarında ağladık. Hayatında bir başka adım ve özellikle bir baba olarak bir rüyanın gerçekleşmesi. Oğlumla antrenman yapabileceğimi, oğlumun yanında çalışabileceğimi hiç hayal etmemiştim. Felipe Melo, "Bize bu anı sağladığı için Tanrı'ya ve Fluminense'ye çok mutlu ve çok minnettarım" dedi.​

Gittiği tüm kulüplerde babasının başarılı kariyerine her zaman eşlik eden Davi Melo için eğitim özelden de öteydi.

– İdolüm ve ilham kaynağım olan babamla antrenman yapmak bir onurdu. Onunla yüzleşmeye başladım ve sonra onun yanında oynayabildim ki bu çok heyecan vericiydi. Davi Melo, "Onunla antrenman yapacağımı öğrendiğimde biraz gergindim ama sonra konsantre oldum ve iyi bir antrenman yapabildiğimi düşünüyorum" dedi.​

Üst Alt